قرص لاغری

قرص لاغری

hpv

alefba

نیم نگاهی به گذشته

hpv

معلم فرانسوی در کلاس درس لخت شد + عکس

مجموعه : اخبار گوناگون
معلم فرانسوی در کلاس درس لخت شد + عکس

لخت شدن معلم فرانسوی 

 

لخت شدن انواع اعتراض ها در اروپا روز به روز افزایش میابد و پایان پذیر نیست در این مطلب معلم فرانسوی به دلیل های خاصی در کلاسش لخت شده است در ادامه ماجرای معلم فرانسوی در کلاس درس لخت شد را می خوانید با سماتک همراه شوید.

 

لخت شدن استاد در کلاس درس,استاد فرانسوی موسسه آموزشی وکلای پاریس، در اعتراض به وجود دختر با حجاب در کلاس خود، لباس هایش را از تن در آورد و در پاسخ اعتراض سایر دانشجویان گفت:«من پیرو مذهب برهنگی هستم».

 

« جریکوار لاوارگ»، وکیل و استاد موسسه آموزش وکالت بعد از مشاهده دانشجوی باحجاب در کلاس خود، به دختر مسلمان نزدیک شد و از او خواست تا حجاب خود را بردارد،

 

اما زمانی که با اعتراض دانشجویان رو به رو شد، کلاس را ترک کرد و به سرعت در حالی که لباس هایش را از تنش در آورده بود به کلاس بازگشت.

 

 « جریکوار لاوارگ»، به گزارش سماتک وکیل و استاد موسسه آموزش وکالت بعد از مشاهده دانشجوی باحجاب در کلاس خود، به دختر مسلمان نزدیک شد و از او خواست تا حجاب خود را بردارد، اما زمانی که با اعتراض دانشجویان رو به رو شد،

 

کلاس را ترک کرد و به سرعت در حالی که لباس هایش را از تنش در آورده بود به کلاس بازگشت.

معلم فرانسوی در کلاس درس لخت شد + عکسرفتار این  استاد در کلاس سبب دخالت مسوولین و خارج کردن وی از کلاس شد، پس از آن مدیر موسسه از دختر مسلمان عذرخواهی کرد، اما استاد مربوطه جدای از عذرخواهی نکردن، تهدید کرد که علیه موسسه ای که به ارزش های کشورش احترام نگذارد، شکایت خواهد کرد.

 

دختر جوان بعد از این واقعه روی پایگاه ارتباط جمعی خود نوشت: « به گزارش سماتک به تمام کسانی که پوشاک اسلامی را نمی پذیرند احترام می گذارم ، اما بر این باورم که حق دارم با حجاب در همه کلاس ها حضور داشته باشم .»

 

یکی از دانشجویان هم گفت: پیش تر نیز دختران محجبه بسیاری در کلاس های ما حضور داشتند ، اما تاکنون چنین اتفاقی نیافتاده بود.

 

مطالب مرتبط »

 

مردی که زنش را بخاطر چت کردن با مردان در خیابان لخت کرد + تصاویر

 

حضور خانم معلم با لباس عروس بر سر کلاس

 

تصاویر جنجالی از معلم مرد دوجنسه

 

تجاوز معلم ورزش خانم به 3 دانش آموز پسر و باردار شدن او

 

رابطه جنسی همزمان خانم معلم با 4 دانش آموز پسر + تصاویر

عطاری

عطاری

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب