نیم نگاهی به گذشته

نوزادی با یک بدن و دوسر در مکزیک به دنیا آمد + تصاویر

نوزادی با یک بدن و دوسر در مکزیک به دنیا آمد + تصاویر

نوزادی با یک بدن و دوسر در مکزیک به دنیا آمد

یک نوزاد دوسر در مکزیک به دنیا آمده است که از لحاظ سلامتی در حد نرمال می باشد ولی دارای دو سر است این نوزاد دوسر که فرزند یک زن و شوهر مکزیکی می باشد از والدین این نوزاد پرسیده اند که آیا شما اطلاعی از دوسر بودن فرزندنتان نداشته اید و ایشان اظهار بی اطلاعی کرده اند  در بررسی پزشکان نشان می دهد که این نوزاد دوقلو نمی باشد یک بدن کامل و با دوسر هست در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر در مورد نوزادی با یک بدن و دوسر در مکزیک به دنیا آمد در سایت سماتک خواهید خواند.

 

تولد نوزاد دو سر در مکزیک

تصاویرنوزاد عجیب الخلقه ای را نشان می دهد که روی دستان پزشک جراح برای ضبط فیلم به آرامی حرکت می کند.

 

نوزادی با یک بدن و دوسر به هم چسبیده که ویدئو و عکسهای آن توسط یکی از اقوام نزدیکشان در شبکه های اجتماعی منتشر شده است .

 

عکس تولد نوزاد دو سر در مکزیک

نوزادی با یک بدن و دوسر در مکزیک به دنیا آمد + تصاویر

مشخص نیست که پدر و مادر این نوزاد قبل از تولد فرزندشان اطلاعی از مشکل جسمی او داشته اند یا خیر .

 

تمام اعضای داخلی بدن این نوزاد نشان می دهد که نوزاد یک بدن با ۲ سر دارد و نمی توان آن را دوقلوی به هم چسبیده نامید اما دو سر این نوزاد هر کدام مغز جداگانه ای دارند.

 

پزشکان بیمارستان شهر سیوداد در حال حاضر قصد بررسی و مطالعات بیشتر در مورد وضعیت جسمی این نوزاد دارند و اطلاعات بیشتری در اختیار خانواده ی نوزاد ۲ سر قرار نداده اند.

 

به گفته ی آنها در هر ۱۰۰.۰۰۰ بارداری یک مورد اینچنینی رخ می دهد.

عکس تولد نوزاد دوسر با دو مغز جدا

نوزادی با یک بدن و دوسر در مکزیک به دنیا آمد + تصاویر

در تکمیل توضیحات متخصص ارشد بیمارستان گفت :این مورد دوقلو زایی به احتمال زیاد به دلیل ناتوانی اسپرم و تخمک در تولید نوزاد دوقلو رخ داده است در حالیکه شرایط تشکیل جنین دوقلو فراهم بوده است اما در مراحل بعدی رشد جنین دچار اختلال شده است.

جدیدترین مطالب