لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

وحید پسر معروف تلگرام پناهنده ترکیه شد

مجموعه : اخبار گوناگون
وحید پسر معروف تلگرام پناهنده ترکیه شد

وحید پسر معروف تلگرام پناهنده ترکیه شد

تلگرام اپلیکیشن جدید تلفن همراه است که برخی از افراد سودجو استفاده های مخرب از آن دارند. وحید پسر معروف تلگرام است که چند ماه قبل عکس های لو رفته او با تعدادی دختر در کانال های مختلف تلگرام منتشر شده بود.

 

پسر معروف تلگرامی عنوان پسر جوانی است که به همراه تعداد زیادی از دختران در نقاط مختلف تهران اقدام به تهیه تصاویر نامناسب کرده بود. این پسر جوان بعد از انتشار گسترده این عکس ها در فضای مجازی ، بازداشت شد.

 

این جوان سی ساله که حدود 25 عکس از وی به همراه بیش از 10 دختر در مکان های مختلف منتشر شده است، پس از دستگیری اش در گفت وگویی ماجرای انتشار عکس ها، ساختن کلیپی که بعد از انتشار عکس ها منتشر کرد و نحوه دستگیری اش را تشریح می کند؛ او که دستبند و پابند به دست و پایش زده شده و پیراهن و شلوار آبی راه راه به تن کرده، می گوید:

 

هیچ وقت فکر نمی کردم موضوع به اینجا کشیده بشه؛ کاش هیچ وقت آن کلیپ را منتشر نمی کردم… اما اخبار جدیدی از پسر معروف تلگرامی به گوش میرسد که او برای همیشه از ایران رفت .

 

پسری که با لو رفتن عکس های گوشی موبایلش به شهرت رسید و در مرحله ای با پیگیری پلیس فتا، مدتی را در زندان بود پس از آزادی به ترکیه رفته و پناهنده شده است. در عکس های لو رفته، او در کنار تعدادی از دختران دیده می شد.

جدیدترین مطالب