لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

مادری که دخترش را مجبور به فاحشگی کرد

مجموعه : اخبار گوناگون
مادری که دخترش را مجبور به فاحشگی کرد

مادر یک زن جوان 34 ساله از کودکی دختر خود را مجبور به تن فروشی و فاحشگی می کرد. این مادر در ازای دریافت پول از مردان هوس باز دخترش را به همخوابی با آنان مجبور می کرد. نمی توان نام مادر را روی چنین زنی نهاد.زن 47 ساله به جرم ازار و اذیت جنسی کودک هفت ساله خود به 12 سال زندان محکوم شد.

 

دختربچه 7 ساله با نام مستعار انبلا فورست هنگامی که بیش از 7 سال نداشت به شدت از سوی مادرش مورد ازار و اذیت قرار می گرفت. هنگامی که دختر 12 ساله شد توسط مردی مورد تجاوز قرار گرفت و مجبور شد او را به عنوان پارتنر بپذیرد.دختر بچه 7 ساله که اکنون 34 سال سن دارد و صاحب دو فرزند می باشد در سخنان تکان دهنده می گوید مادر ش به اتفاق مرد دست به یکی نموده و وی را وادرا به فاحشگی و هرزه گی می نموده اند.

 

انها خانم فورست را مجبور نموده اند با 1800 مرد بخوابد. خانم به اتفاق مرد هنگامی که دختر دستگیر می شود همه تقصیرات را به گردن او می اندازند و وی بازداشت می گردد. خانم فورست هر چه تلاش می نماید تا بی گناهی خود را به اثبات رساند موفق نمی گردد.در دادگاهی که در سال 2011 برگزار گردید دادگاه خانم جکولین مارلینگ را گنهکار تشخیص داد و وی را به 12 سال زندان محکوم نمود.مرد 48 ساله به نام باتلی نیز به زندان محکوم گردید.

 

خانم فورست می گوید به قدری که مادر و ان مرد وی را اذیت و ازار کرده اند در طول عمرش این همه رنج نکشیده است.وی در سخنانی می گوید مجبور بوده روزها به مدرسه برود و شبها برده جنسی انها باشد.هنگامی که مادرش به زندان محکوم شد خانم فورست نفس راحتی کشید و از اینکه عدالت به خوبی اجرا می گردد احساس رضایت نمود.

 

به گزارش سماتک خانم انبلا ساکن کیدولی واقع در وست ولز ، شرح وقایع زندگی خود را در کتابی گرداوری نموده است.

 

 

 

جدیدترین مطالب