الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

گدایی که میلیونر از آب درآمد

مجموعه : اخبار گوناگون
گدایی که میلیونر از آب درآمد

برخی از افراد در جامعه با اینکه پول زیادی را دارند بازهم گدایی می کنند و از این کار لذت می برند.فرد گدایی در بوکان هنگام دستگیری بیش از 110 میلیون ریال پول از وی به دست آمد.

 

سرپرست شهرداری بوکان روز چهارشنبه در این خصوص گفت: این گدا که یک پیرمرد 64 ساله است، هنگام تکدی گری در این شهر توسط ماموران ستاد مبارزه با تکدی گری این شهر شناسایی و دستگیر شد .

 

رشید میرحسامی افزود: پس از بررسی های انجام شده توسط ماموران ستاد مبارزه با تکدی گری این شهر مشخص شد این متکدی، در دو بانک این شهر نیز به ترتیب 350 و یک میلیارد و 200 میلیون ریال پس انداز دارد.

 

وی اضافه کرد: این فرد پیش از این به صورت سیار اقدام به عطر فروشی می کرد و به تدریج به تکدی گری روی آورده است. سرپرست شهرداری بوکان اظهار کرد: میزان دارایی این فرد مصادره شده و برای ساخت ساختمان اورژانس اجتماعی که در اداره بهزیستی در حال ساخت است، هزینه می شود.

 

وی از تشکیل ستاد مبارزه با تکدی گری در شهرداری بوکان در سالجاری خبر داد و گفت: در روزهای گذشته توسط این ستاد، 13 متکدی دستگیر و از سطح شهر جمع آوری شده که از این تعداد دو نفر اهل این شهرستان بوده و مابقی از اهالی استانهای کرمان و بلوچستان پاکستان هستند. بوکان با 227 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی و 184 کیلومتری مرکز استان واقع شده است .

 

 

منبع: جام جم

 

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری