قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

بهنام صفوی دوباره به کما رفت + تصاویر

مجموعه : اخبار گوناگون
بهنام صفوی دوباره به کما رفت + تصاویر

خواننده جوان و خوب کشورمان بهنام صفوی که در ماه های اخیر به دلیل بیماری سرطان در بیمارستان تحت عمل جراحی قرار گرفت حالا دوباره حالش وخیم شده است و به کما رفت.

 

بهنام صفوی خواننده پاپ که مدتی پیش عمل جراحی مغز برای برداشتن تومور مغزی را با موفقیت نجام داده بود دوشنبه شب بر اثر تداخل دارویی در دوره شیمی‌درمانی دچار تشنج شد و به کما رفت.

 بهنام صفوی دوباره به کما رفت + تصاویر

بهنام صفوی خواننده پاپ دوشنبه شب بر اثر تداخل دارویی در دوره شیمی‌درمانی دچار تشنج شد و به کما رفت.این خبری بود که در فضای مجازی منتشر شد اما هیچ یک از سایت های رسمی خبر این اتفاق را منتشر نکرده است. تاکنون هیچ يك از نزدیکان این خواننده پاسخگوی خبرنگار ما در خصوص صحت و سقم این جریان نبوده است.

 

شاهین صمدپور کارگردان برنامه «شوک» و مستند زندگی مرتضی پاشایی با انتشار متنی در صفحه شخصی خود این خبر را تایید کرد.

 بهنام صفوی دوباره به کما رفت + تصاویر

سایت هواداران این خواننده با اعلام این خبر در صفحه خود نوشت: بهنام صفوی ساعاتی پیش بر اثر تداخل دارویی در دومین روز از دوره شیمی درمانی خود تشنج کرده و به کما رفت. به گزارش سماتک بهنام صفوی، خواننده و آهنگساز بنام موسیقی پاپ کشورمان چندی پیش به دلیل تومور مغزی برای سپری کردن مراحل درمان و انجام عمل جراحی در بیمارستان عرفان تهران بستری شد و 4 تیرماه بعد از یک عمل جراحی سخت به سلامت از بیمارستان مرخص شد.

 

صفوی از دو سال پیش تومور مغزی داشته است که این بیماری در چند وقت اخیر به مرحله پیشرفته رسیده بود.او جمعه 17 مهرماه اولین کنسرت خود بعد از عمل جراحی را در برج میلاد برگزار کرد.

 

مطالب مرتبط:

 

آخرین جلسه پرتو درمانی بهنام صفوی (عکس)

 

تصاویر بهنام صفوی پس از مرخص شدن از بیمارستان

 

بیوگرافی به همراه جدیدترین تصاویر بهنام صفوی

برچسب‌ها:

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب