لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

مراسم خنثی سازی عروسک های بمب گذاری شده داعش

مراسم خنثی سازی عروسک های بمب گذاری شده داعش

مراسم خنثی سازی عروسک های بمب گذاری شده داعش پ

 گروه تروریستی داعش تعداد زیادی عروسک را در کشور عراق بمب گذاری کرد و در فروشگاه های مختلف این کشور برای فروش عرضه کرد و بسیاری از زائران کربلا این عروسک های حاوی بمب را خریداری کردند و به کشورهای مختلف بردند.

 

با تلاش نیروهای انتظامی شهرستان کاشمر چهار عروسک بمبگذاری شده که توسط زائران از عراق خریداری و وارد کشور شده بود در کاشمر تحویل نیروی انتظامی داده شد.به گزارش سماتک منابع امنیتی از کشف چند اسباب بازی بمبگذاری شده داعش در اثاثیه زائران کاشمر خبر داد.

 

این عروسکها را که زائران اربعین با عنوان سوغات به کشور وارد کرده بودند از وزن غیر طبیعی برخوردار بود که ماموران نیروی انتظامی خنثی کردند.برای اولین بار در روز بازگشت زائران اربعین بود که مسوولان پلیس و وزارت کشور به توزیع عروسک های بمبی میان زائران ایرانی خبر دادند.

مراسم خنثی سازی عروسک های بمب گذاری شده داعش

گروهک تروریستی تکفیری  داعش که موفق به عملیات انتحاری در عتبات عالیات نشده بود این نقشه را در روز بازگشت ایرانیان از کربلا پیاده کرد. سرهنگ علیرضا سازگار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشمر درباره این خبر گفت: این عروسکهاکه حاوی چاشنی الکتریکی و مواد منفجره بود با تلاش تیم چک و خنثی سپاه و نیروی انتظامی از این موادتخلیه شد.

 

سرهنگ سازگار افزود: نحوه انفجار این عروسک ها بوسیله حرارت و یا ضربه زدن تنظیم شده است و در صورت انفجار هر یک از این عروسک ها احتمال کشته شدن 4 تا 6 نفر افراد نزدیک به عروسک وجود دارد.با فراخوان مسوولان امنیتی ده ها زائر ایرانی عروسک های مشکوک را تحویل ماموران کردند.

 

مطالب مرتبط:

 

ترفند جدید داعشی ها در حلب های زیتون + تصاویر

 

این زن تروریست داعشی اعضای بدن اسیران را می خورد

 

داعش قصد حمله به زائران اربعین در کربلا را دارد

 

اعلامیه هولناک داعش در دانشگاه های آمریکا + تصاویر

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب