نیم نگاهی به گذشته

آموزش نظامی به دختران 6 ساله داعش + تصاویر

آموزش نظامی به دختران 6 ساله داعش + تصاویر

گروه تروریستی داعش در حال آموزش تعلیمات نظامی به دختران خردسال 6 ساله است. داعش امیدوار است با آموزش نسل جدیدی از تروریست‌ها، بقای خود را تضمین کند؛ اما به همت ارتش و نیروهای مردمی عراقی و سوری عمر این گروهک تروریستی در حال پایان است.

 

گروهک تروریستی داعش، با کاهش روزافزون نیروهای خود، کودکان را از مناطق مختلف ربوده و آنان را مجبور به آموزش نظامی و جنگیدن در کنار تروریست‌های خود می‌کند. گروهک تروریستی داعش تصاویری را از آموزش نظامی دختران بین 5 تا 7 ساله برای انجام عملیات‌های انتحاری، جاسوسی و نظامی منتشر کرد.

آموزش نظامی به دختران 6 ساله داعش + تصاویر

به گزارش سماتک به نقل از سایت خبری “بوابه فیتو” مصر ، گروهک تروریستی داعش، تصاویری را از دختران 5 تا 7 ساله در حال یادگیری فنون نظامی منتشر کرد. داعش این دختران را با هدف سوء استفاده از آنان برای انجام عملیات‌های انتحاری، جاسوسی و نظامی، آموزش می‌دهد. چندی پیش نیز دفتر رسانه داعش در ایالت رقه، با انتشار ویدئویی با نام “آموزشگاه بچه شیرهای فاروق”، مراحل آموزش دفاعی و نظامی کودکان داعشی را به نمایش گذاشت.

آموزش نظامی به دختران 6 ساله داعش + تصاویر

کودکان با پوشیدن یونیفرم نظامی و بستن سربند داعش، عقاید انحرافی و تکفیری، مهارت‌های لازم برای اقدامات تروریستی و نحوه ذبح گروگان‌ها را آموزش می‌بینند. گفتنی است بیشتر کودکان حاضر در این پادگان یا توسط عناصر داعش ربوده شده و یا خانواده‌ آنان به دلیل فقر، در ازای دریافت پول آنان را به این پادگان فرستاده‌اند.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب