نیم نگاهی به گذشته

حکم اعدام برای مرد ایرانی معروف در تلگرام

حکم اعدام برای مرد ایرانی معروف در تلگرام

احتمال دارد که حکم اعدام برای مرد ایرانی معروف در تلگرام به جرم مفسد فی الارض صادر شود. به گزارش سماتک یک مرد جوان در روزهای گذشته اقدام به انتشار عکس دختران جوان در تلگرام کرده است که توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر و روانه زندان شد.

 

چند روز پیش بود که شخصی با نام وحید عکسهایی مبتذل با دختران فشن و زیبا را در تلگرام منتشر کرده بود و ادعا کرده بود که آن دخترها از اقوام و فامیل های وی هستند. ولی این ادعای کذب و دروغین باعث شد که پلیس فتا این پسر را دستگیر کند و حالا خبرهایی به گوش می رسد که حکم وی اعدام است.

حکم اعدام برای مرد ایرانی معروف در تلگرام

واکنش اژه ای به ماجرای پسر پرحاشیه تلگرام و موارد مشابه جنجال آفرین شد  .حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضاییه در واکنش به بازداشت پسری که در برخی از گروه‌های تلگرامی عکس‌های غیراخلاقی منتشر کرده بود، گفت: اقدام وی زشت، اشتباه و جرم است.

 

وی ادامه داد: در قانون تا حد مفسد فی الارض برای چنین جرمی پیش بینی شده است و افرادی که این مطالب به دست آنها می‌رسد نباید آنرا منتشر کنند و این نیز خلاف قانون است.به گزارش سماتک این عکس ها چند روزی است که بین کاربران تلگرام دست به دست می چرخد تا شاید اگر حکم پسر پر حاشیه تلگرام اعدام است ، از اعدام آن جلوگیری شود.

 

مطالب مرتبط:

 

عامل انتشار عکسهای دختران در تلگرام دستگیر شد

 

بازداشت مدیران ایرانی گروه های مستهجن در تلگرام

 

کانال های مستهجن تلگرام مسدود می شود

 

اضافه شدن شکلک های همجنس بازی به تلگرام (عکس)

 

صفحه تلگرام چگونه هک می شود؟

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب