لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

جزئیات و شرایط اخذ وام ازدواج

مجموعه : اخبار گوناگون
جزئیات و شرایط اخذ وام ازدواج

جدیدترین شرایط برای اخذ وام ازدواج اعلام شد. افراد دارای شرایط ثبت‌نام مي‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام به نشاني http://ve.cbi.ir مراجعه کنند. بانک مرکزی با تاکید بر اینکه 16 بانک دولتی و خصوصی تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت می کنند اعلام کرد: متقاضيان وام ازدواج که به شعب بانک ها مراجعه کرده‌اند، حداکثر طي دو ماه باید مدارک خود را تکميل کنند.

 

تمام متقاضيان وام ازدواج ، ابتدا بايد از طريق سامانه ازدواج به نشانی ve.cbi.ir ثبت‌ نـام کرده، فرم مربوطه را تکميل کنند و در صورت موفقيت آمیز بودن مراحل ثبت نام، يک کد رهگيری ده رقمیِ محرمانه که مربوط به متقاضی می‌باشد، به شخص ثبت‌نام‌کننده داده می‌شود.

 

متقاضيان موظف هستند برای اطلاع از وضعيت ثبت‌ نام خود و همچنين نام شعبه مربوطه، به همان سايت مراجعه کرده و در صورتي‌ که شعبه عامل اعطاي وام براي متقاضي تعيين شده باشد، با در دست داشتن مدارک مورد نياز، ظرف حداکثر 12 روز کاری، به شعبه تعیین‌ شده مراجعه کرده و نسبت به پذیرش و اخذ وام اقدام کنند. بديهی است در صورت عدم مراجعه متقاضيان در زمـان تعيين شده، ثبت‌ نـام آنها کان لم يکن تلقی می‌شود.

 

حسب مصوبات بيست و پنجمين صورتجلسه کميسيون اعتباري مورخ 93.05.29 مقرر شده است، متقاضيان دريافت تسهيلات قرض‌الحسنه ازدواج، پس از پذيرش توسط شعب بانک‌ ها، حداکثر ظرف 2 ماه نسبت به تکميل مدارک مورد نياز اقدام کنند و در صورت عدم تکميل مدارک، نام متقاضي از سامانه مربوطه حذف می شود تا امکان بهره‌مندي ساير متقاضيان در صف از تسهيلات مذکور و شفافيت عملکرد بانک‌ها به عمل آيد.

 

مدت بازپرداخت تسهيلات، 36 ماهه با اقساط مساوی و سررسيد اولين قسط، يکماه پس از پرداخت تسهيلات مزبور با کارمزد 4 درصد است. افراد دارای شرایط ثبت‌نام مي‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام به نشاني http://ve.cbi.ir مراجعه کنند.

 

 

منبع: مهر

 

 

جدیدترین مطالب