قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

فستیوال مدل موی مردان در تهران

مجموعه : اخبار گوناگون
فستیوال مدل موی مردان در تهران

قرار است در اوایل اسفند ماه و در جشن بزرگ آرایشگران تهران، از اولین ژورنال رسمی هنر دهم، برترین های مدل مو مردانه رونمایی شود. مهدی جمشیدی دبیر نخستین جشنواره هنر دهم در بخش برترین‌های مدل مو مردانه  اظهار داشت: در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی به مدل‌های اصیل ایرانی ـ اسلامی، قانون مد و لباس توسط مجلس مصوب شده بود و طی چند سال اخیر به اجرای معاونت هنری وزارت ارشاد در آمده است.

 

تاکنون ما مدلی برای جوانان ترسیم نکرده‌ایم و در راستای فرهنگ‌سازی بین جوانان و جامعه و توجه به سبک زندگی برگزاری این جشنواره را دنبال کردیم. نخستین جشنواره هنر دهم امسال در بخش برترین های مدل مو مردانه در شهر تهران امسال برگزار می‌شود و در سال‌های بعدی به صورت کشوری و بین المللی برگزار خواهد شد.

 

ضمن اینکه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اتاق اصناف تهران و همچنین پلیس اماکن از این طرح پشتیبانی می‌کنند.با توجه به اینکه در هفته پایانی فراخوان جشنواره قرار داریم، ثبت نام و ارائه آثار تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه دهم دی ماه است و این مهلت قابل تمدید نیست.

 

دبیر نخستین جشنواره هنر دهم در خصوص بررسی آثار و مدل‌های ارسالی آرایشگران گفت: از روز شنبه سیزدهم دی ماه تمام مدل‌های ارسالی به دبیرخانه جشنواره بررسی و پس از کد گذاری توسط کمیته داوران جشنواره امتیاز دهی خواهد شد. پس از امتیاز دهی کمیته داوران بر اساس شاخص‌های تعیین شده، مدل‌های برتر معرفی و بر اساس زمان‌بندی در نظر گرفته شده، به آتلیه معرفی و تصویر آنان طبق تیپ بندی مشخص گرفته خواهد شد.

 

 

منبع: فارس

 

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری