لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

گوگل یکی از کشتی های آمریکایی خود را فروخت

مجموعه : اخبار گوناگون
گوگل یکی از کشتی های آمریکایی خود را فروخت

گوگل یکی از کشتی های آمریکایی خود را فروخت. یک شرکت کشتیرانی بین ا‌لمللی خریدار کشتی اسرارآمیز ساخت گوگل است، اما نام آن افشا نشده است. برخی معتقدند گوگل می خواهد این کشتی را به محلی برای نمایش برخی فناوری های خاص خود مانند عینک هوشمندش برای افراد ویژه مبدل کند.

 گوگل به تازگی یکی از دو کشتی اسرارآمیز ساخت خود را فروخته است. اولین بار در پاییز سال گذشته بود که مشخص شد گوگل دست به چنین کاری زده است.

به گزارش پایگاه سماتک به نقل از لس آنجلس تایمز، این دو کشتی در سواحل مختلف آمریکا ساخته شده و به آب انداخته شده‌اند و مشخص نیست گوگل به چه دلیل هزینه های کلانی را به ساخت آنها اختصاص داده است. هر دو کشتی که طراحی زیبایی دارند چهار طبقه هستند و هنوز خبرنگاران نتوانسته‌اند از آنها بازدید داشته باشند.

گوگل در ابتدا نه تنها حاضر به ارائه توضیحات در مورد این کشتی‌ها نیست، بلکه حتی تعلق آنها به خود را تکذیب کرده است. پس از انتشار خبر ساخت این کشتی‌ها برای اولین بار گفته شد هدف گوگل از این کار طراحی دیتاسنترهای شناور است. سرانجام پس از گمانه‌زنی‌های فراوان گوگل مالکیت این کشتی‌ها را پذیرفت و هدف از ساخت آنها را ایجاد فضایی تعاملی برای آموزش فناوری های تازه به افراد دانست.

 

 

 

جدیدترین مطالب