نیم نگاهی به گذشته

نیمه بها شدن بلیط مترو و اتوبوس از اول مهر 93

نیمه بها شدن بلیط مترو و اتوبوس از اول مهر 93

نیمه بها شدن بلیط مترو و اتوبوس از اول مهر 93  حجت اله بهروز با اشاره به آغاز ثبت نام کارت‌های تخفیف‌دار مترو و اتوبوس ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان اظهار داشت: دانش‌آموزان می توانند با ثبت نام در سایت اینترنتی www.eticket.ir نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام خود اقدام نموده واز تخفیف ۵۰ درصد برخوردار شوند.

وی با اشاره به تداوم توزیع کارتهای ۹۰ درصد تخفیف ویژه افراد بالاتر از ۶۵سال، جانبازان، اقشار خاص و تحت پوشش کمیته امداد افزود: تأیید ارگان مربوطه مهمترین پیش شرط دریافت کارت‌های تخفیف دار حمل و نقل عمومی است که در خصوص دانش‌آموزان نیز باید به تأیید آموزش و پرورش برسد.

قائم مقام معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه فرآیند تأیید هویت به صورت سیستمی و آنلاین خواهد بود تصریح کرد: هر چند ثبت نام دانش آموزی آغاز شده اما با توجه به مذاکرات صورت گرفته با اداره کل آموزش و پرورش تهران، تأیید هویت از هفته آینده انجام خواهد شد.

بهروز در پایان با عنوان اینکه پس از تأیید هویت به دانش‌آموزان جهت آگاهی از تکمیل ثبت نام پیامک ارسال می شود خاطر نشان کرد: به محض تأیید هویت کارت‌ها از طریق اداره پست به درب منازل افراد متقاضی ارسال می‌گردد.

 

 

 

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب