نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

تولید بستنی تقلبی میهن در گاراژ تعویض روغنی

تولید بستنی تقلبی میهن در گاراژ تعویض روغنی

عاملان اصلی تولید بستنی تقلبی میهن در انبار و گاراژ تعویض روغنی به دام پلیس افتادند. در طی یک عملیات پلیسی افراد سودجویی که با سوء استفاده از مارک و برند معتبر میهن اقدام به تولید بستنی تقلبی می کردند لور فتند.

 

سرهنگ “احمد رحیمی” گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت کارگاهی در امر تهیه و توزیع بستنی سنتی با برند تقلبی میهن در همدان، عوامل نظارتی پلیس امنیت عمومی رسیدگی به این موضوع را در دستور کار قرار دادند.

 

وی افزود: پس از هماهنگی با مقام قضایی، ماموران این پلیس به همراه کارشناسان مرکز بهداشت همدان از کارگاه اعلامی واقع در یکی از محله های قدیمی همدان که فاقد هرگونه تابلو علائم بود و به صورت پنهانی و غیرمجاز و غیربهداشتی تهیه می شد، بازرسی به عمل آوردند.

 

رئیس پلیس امنیت عمومی استان همدان تصریح کرد: در بازرسی صورت گرفته مشخص شد متخلفان از نام تجاری یکی از شرکت های معتبر برای بسته بندی محصولات غیربهداشتی خود استفاده می کردند که در نتیجه بیش از یک هزار و 500 عدد انواع بستنی لیوانی و حصیری به همراه سه هزار و 180 نوشمک، 10 حلب 10 کیلویی بستنی، 10 حلب پنیر 17 کیلویی، شش هزار عدد نان بستنی، 350 کیلوگرم شکر، 20 قوطی اسانس غیرمجاز، 80 کیلوگرم پودر غیرمجاز، یک هزار و 260 عدد کارتن بستنی بدون مشخصات و همچنین تعداد قابل توجهی قاشق بستنی، ظرف بستنی خالی، نایلون بسته بندی با مارک تقلبی و دو دستگاه تولید بستنی و چهار دستگاه یخچال بستنی کشف شد.

 

رحیمی با اشاره به دستگیری یک زن و پنج مرد در این عملیات اظهار کرد: کارگاه مذکور با دستور مقام قضائی به دلیل عدم رعایت ضوابط انتظامی و بهداشتی و نداشتن مجوز فعالیت، پلمب و از ادامه فعالیت آن جلوگیری به عمل آمد و افراد فعال در کارگاه به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرکز بهداشت همدان شدند.

جدیدترین مطالب