hpv

alefba

نیم نگاهی به گذشته

hpv

این مرد ایرانی، آلت تناسلی یک شهروند آمریکایی را برید (عکس)

مجموعه : اخبار گوناگون
این مرد ایرانی، آلت تناسلی یک شهروند آمریکایی را برید (عکس)

این مرد ایرانی، آلت تناسلی یک شهروند آمریکایی را برید و حالا تحت تعقیب پلیس آمریکا است. به گزارش سماتک این مرد جوان که در یکی از زندان های آمریکا حبس بود با ترفند جالبی از زندان امنیتی آمریکا فرار کرد. به گزارش سماتک هرکس این مرد را پیدا پلیس آمریکا به وی 600 میلیون تومان پاداش می دهد.

 

یک ایرانی که متهم به بریدن آلت تناسلی یک مرد آمریکاییست توانست از زندانی در کالیفرنیا بگریزد و اکنون پلیس آمریکا برای دستگیری وی 200 هزار دلار جایزه تعیین نموده است ! به گزارش سماتک ماجرا از آن قرار است که حسین نیری، جوناتان تیو و بک دونگ سه زندانی خطرناک هستند که هر کدام منتظر محاکمه بودند اما از زندانی در آمریکا گریختند.

 

دپارتمان پلیس ارنج کانتی پوستری از آن‌ها را چاپ و پخش کرده که بر روی آن‌ها نوشته شده «به هر اطلاعاتی که منجر به دستگیری سه زندانی فراری از زندان “ارنج کانتی سنترالِ” کالیفرنیا شود، تا سقف 200 هزار دلار پاداش داده خواهد شد.»

این مرد ایرانی، آلت تناسلی یک شهروند آمریکایی را برید (عکس)

یک سخنگوی پلیس اورنج کانتی گفته که بازرسان می‌دانند که این سه زندانی چگونه موفق به فرار شده‌اند اما جزئیات را اکنون منتشر نمی‌کنند. یک ایرانی که سال گذشته به اتهام شکنجه یک آمریکایی از جمهوری چک به آمریکا بازگردانده شده بود، توانسته از زندان فرار کند.

 

نیری و دو زندانی دیگر زندان اورنج کانتی در ایالت کالیفرنیا، آخرین بار ساعت پنج صبح به وقت محلی در زندان دیده شدند.خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داده که عملیات وسیع جستجو برای یافتن آنها به جریان افتاده است.

 

نیری که اکنون ۳۷ ساله است، در پاییز سال ۹۱ با همدستی چند نفر صاحب یک داروخانه را در ایالت کالیفرنیا ربوده و او را به بیابانی برده‌‌اند که تصور می‌کردند این فرد پول‌هایش را آنجا پنهان کرده است.

 

به نوشته رسانه‌های غربی، متهمان بعد از شکنجه صاحب داروخانه و در حالی که نتیجه‌ای از اخاذی نگرفته بودند، آلت تناسلی‌ این آمریکایی را بریده و او‌‌ را در بیابان رها کردند.

 

نیری سپس از آمریکا فرار کرد و به ایران رفت. اما درست یک سال بعد، در سال گذشته، زمانی که می‌خواست از طریق پراگ به اسپانیا سفر کند، از سوی پلیس جمهوری چک بازداشت شد.او دوشنبه ۲۴ شهریور ماه ۹۳ به مقامات قضایی کالیفرنیا در آمریکا تحویل داده شد و از آن هنگام تا زمان فرار در بازداشت بود.

 

 

مطالب مرتبط:

 

ماجرای مردی که در 40 سالگی صاحب آلت تناسلی شد + تصاویر

 

این زن آلت تناسلی همسرش را به خاطر زود انزالی برید + تصاویر

 

علت درد در ناحیه بیضه و آلت تناسلی مرد

 

طبخ و فروش آلت تناسلی جوان 25 ساله

برچسب‌ها:

عطاری

عطاری

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب