قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

کباب کردن گوشت بدن خلبان اردنی بدست داعش (18+)

مجموعه : اخبار گوناگون
کباب کردن گوشت بدن خلبان اردنی بدست داعش (18+)

یکی از افراد داعش پیشنهاد داده است که خلبان اردنی در ماهی تابه با اندکی پیاز و نمک پخته شود. شخص دیگری که خود را “جنرال” معرفی کرده می گوید: “یا از تشنگی هلاک شود و یا در حفره ای از آتش قرار گیرد و یا کباب شود و کبابش برای خانواده اش ارسال شود”.گروه تروريستی داعش روز چهارشنبه٬ سوم دی ماه٬ پس از سرنگونی يک جنگنده اردنی٬ خلبان آن ستوان معاذ الکساسبه را نزديک شهر رقه در شمال سوريه به اسارت گرفت.

 

شخصی با نام مستعار “مصراسلامیه” نیز پیشنهاد داد که یک پزشک باتجربه، دو کلیه و کبد و قلب و اعضای مهم او را جدا کند تا آنها را به بیمارن سوری اهدا کنیم(!) برخی پیشنهادها هم جنبه “آموزشی” دارد، مانند پیشنهاد “ابوزید السودانی” که می گوید: «او را “موش آزمایشگاهی” قرار دهیم تا فرزندان رقه، راههای سربریدن کافران و مرتدان را فراگیرند»!

 

برخی افراد هم شیوه های انتقام جویانه ای مطرح کرده اند؛ شخصی با نام مستعار “معلومات مفیده” پیشنهاد داده که «بدون هیچ ترحمی، یک خودرو با سرعت زیاد رانندگی کند و این “سگ زنده” را با خود بکشاند». شخصی به نام “طالبه الجنان” نیز درخواست کرده که خلبان اردنی “در رقه آویزان شود تا در هر حمله و بمبارانی که صورت می گیرد یکی از اعضای بدنش قطع شود”. “عزام العسیری” پیشنهاد داد که گوشت بدنش را با ناخن گیر تکه تکه کنند و این کار را از پاها شروع کنند تا گوشها”!

 

اما به نظر می رسد پیشنهاد فرد دیگری که خود را “خطاب” معرفی می کند، از تمام پیشنهادات دیگر انتقام جویانه تر باشد، وی می گوید: او باید هر روز سلاخی شود و از او فیلمبرداری کنند سپس مداوا شود و دوباره این کار تکرار گردد بار دیگر درمان شود و از نو گوشت تنش بریده شود و هر روز فیلمی از سلاخی وی منتشر شود(!)

 

برخی دیگر بر سربریدن و یا قطعه قطعه کردن با چاقویی که تیز و برنده نباشد، تاکید کردند؛ مانند کشیدن ناخن ها و بریدن گوشها و دست و پاها با چاقوی کُند. شخصی با نام “العیون الحور” چاقوی اره ای را پیشنهاد داد، یا اینکه این خلبان اسیر را ۹۰ قطعه کنند(!) حیدره العوبثانی نیز گفت: “دستها و پاهایش را بطور مخالف (دست راست با پای چپ، یا دست چپ با پای راست) قطع کنند.

 

اما “انصار الخلافه” در این بحث تاریخی برای یافتن بهترین و شنیع ترین شیوه برای قتل خلبان اسیر، راهی به جز شیوه عثمانی نیافته، از این رو قتل با وسیله ای به نام “خازوق” به شیوه عثمانی ها را پیشنهاد داده است. قتل با خازوق بدین گونه بود که نوک تیز تیرک چوبی (خازوق) را در ناف یا سینه یا مقعد قربانی فرو می کردند.

 

 

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری