لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

متروی تهران در روزهای تاسوعا و عاشورا سرویس رایگان می دهد

مجموعه : اخبار گوناگون
متروی تهران در روزهای تاسوعا و عاشورا سرویس رایگان می دهد

متروی تهران در روزهای تاسوعا و عاشورا سرویس دهی رایگان می دهد. در این 2 روز به خاطر عزاداری مردم مترو از شهروندان تهرانی هزینه ای را دریافت نمی کند. مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران اعلام کرد که در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی، خدمات رسانی این ناوگان رایگان است.

 

محسن نایبی با تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین (ع ) گفت: تاسوعا و عاشورای حسینی همواره میان مردم ایران جایگاه ویژه ای داشته و تمام ایرانیان در این روز با حضور پرشور در مساجد، هیئات، تکایا و دسته های عزاداری ارادت خود را به سرور و سالار شهیدان اعلام می کنند.

 

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با اشاره به حضور عزاداران در مساجد، تکایا و هیئات و به تبع آن افزایش سفرهای درون شهری در این دو روز افزود: خدمات رسانی تمامی خطوط و ایستگاه های مترو در روزهای دوشنبه 12 و سه شنبه 13 آبان رایگان کرده است.

 

نایبی همچنین ضمن گرامیداشت روز 13 آبان با بیان اینکه مترو تهران در این روز آمادگی کامل برای انتقال راهپیمایان و عزاداران جهت شرکت در مراسم این روز را دارد، تصریح کرد: در این روز قطارهای فوق العاده برای جابجایی سریعتر مسافران اعزام می شوند.

 

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران در پایان خاطرنشان کرد: مترو تهران از ششم آبان به مناسبت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) مدت فعالیت قطارها را در تمام خطوط تا ساعت 24 تمدید کرد که این برنامه حرکت تا پنجشنبه 15 آبان ادامه خواهد داشت.

 

 

منبع: ایسنا

 

 

جدیدترین مطالب