قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

فیلم پورنو از لحظه تجاوز به دختران

مجموعه : اخبار گوناگون
فیلم پورنو از لحظه تجاوز به دختران

فیلم پورنو گرافی چیست

فیلم پورنو تجاوز به چند دختر زیبا توسط یک مرد هوس باز در فضای مجازی منتشر شد. این مرد اعتراف کرده است که پس از زندانی کردن دختران به صورت گروهی به آنها تجاوز می کرده است و فیلم پورنو از لحظه تجاوز به دختران را در فضای مجازی پخش می کرده است. این مرد جوان که اکنون در زندان به سر می برد از کرده خوش پشیمان شده است زیرا پس از تفهمیم اتهاماتش به او معلوم شده که مدتی دچار جنون شده بوده و از تجاوز به دختران خردسال لذت می برده است.

فیلم پورنو از لحظه تجاوز به دختران

فیلم پورنو گرافی جدید

کاهش روابط اجتماعی در نوجوانان و پرخاشگری در همسران ، مهمترین عوارض فیلم پورنو است که در این مورد هیچ فرقی نمی کند که منحرف جنسی ، مدیر یک شرکت یا یک کارگر ساده باشد و همه آنها می توانند نسبت به نابه هنجاری جنسی به یک اندازه شرطی شوند .

سیر روند شرطی سازی خود ارضایی غیر قابل اجتناب است و به راحتی و خودانگیخته از بین نمی رود بنابراین درمان آن دشوار است . متاسفانه از عوارض فیلم پورنو ، رشد آهسته و آرام این بیماری است که همیشه از دید پنهان است و همانند سرطان ، در زندگی محرمانه و شخصی مردان ، سال ها به رشد و گسترش خود ادامه می دهد .

تجسم نیرومند خاطرات گذشته ، از تحریک شدن های جنسی و مرور صحنه های فیلم های مستهجن در ذهن ، عوارض فیلم های پورنو گرافی را تایید می کند و باعث می شود که فرد با عطش سیری ناپذیری دست به خود ارضایی بزند و حتی گاهی با پوشیدن جوراب و لباس های زیر زنانه از لحاظ شهوانی ، در حالت لذت و تحریک جنسی باقی بماند .

فیلم پورنو از لحظه تجاوز به دختران

اعتیاد به فیلم پورنو

یک مرد جوان و پست فطرت هوس باز پس از اینکه به دختران خردسال تجاوز می کرد از اعمال شیطانی خود فیلم پورنو می گرفت. بر اساس این گزارش محکم ترین مدارک علیه این مرد فیلم های موجود در کامپیوتر شخصی وی حین انجام عمل بی شر‌مانه ا‌ش از آزار و اذیت و تجاوز به دختران خردسال ربوده شده در رده سنی دو سال و نیم تا 6 سال است. کارشناسان در برابر با افرادی که ساعات طولانی به تماشای فیلم پورنو گرافی می نشینند علت را به دقت بررسی می کنند ٬ از اولین عوارض فیلم پورنوگرافی در زندگی ، انحراف جنسی مردان و زنان است که باعث از بین رفتن رابطه زناشویی شده و فرد را به سمت خود ارضایی پس از تماشای فیلم پورنو سوق می دهد. یکی از مهمترین عوارض دیدن فیلم های پورنو طلاق زوجین از یکدیگر است چون دیگر فرد معتاد به فیلم پورنو از رابطه جنسی با همسرش لذت نمی برد و فقط پس از تماشای فیلم پورنو ارضا می شود.

فیلم پورنو از لحظه تجاوز به دختران

تاثیر فیلم پورنو بر ذهن مردان

لکساندر ریشتر 30 ساله پس از اعلام حکم دادگاه که به 145 سال زندان محکوم شده بود به قاضی دادگاه پو‌زخند زد و از والدین قربانیان حاضر در دادگاه مودبانه عذر خواهی کرد. وی در اتهام به تجاوز جنسی به دختران در مورد 6 دختر 2 سال و نیمه و 6 ساله و تهیه فیلم حین انجام عمل وقیحانه خود به 145 ساله زندان بدون شرط و وثیقه آزادی محکوم شد و به عنوان چهره ای ملئو‌ن ایالتی شناخته شد.

 

بر اساس این گزارش محکم ترین مدارک علیه وی فیلم های موجود در کامپیوتر شخصی وی حین انجام عمل تیهه فیلم پورنو از تجاوز به دختران و از آزار و اذیت و تجاوز جنسی به دختران خردسال ربوده شده در رده سنی دو سال و نیم تا 6 سال است. 

 

ریشتر در اتهام با 49 مورد جنایت از جمله تجاوز و آزار و اذیت جنسی کودکان و انتشار فیلم و تصاویر آنها در شبکه های اجتماعی و یورنوگر‌افی کودکان متهم شده که جزای آن حبس شدن به مدت 145 سال در زندان است . او به مدت 145 سال حبس در زندان ایالتی در و‌یسکانسین محکوم شد.

فیلم پورنو از لحظه تجاوز به دختران

تاثیر فیلم پورنو بر ذهن زنان

فیلم پورنو و فیلم مستهجن به دلیل نشان دادن اعمال بی شرمانه در ذهن زنان و مردان تاثیر به سزایی می گذارد و بنیان خانواده ها را نابود می کند. خانواده باید بسیار مراقب دختران و پسران خود باشند و در صورت مواجه شدن با تماشای فیلم پورنو توسط فرزندشان ضررهای دیدن فیلم پورنو را به او گوشزد کنند و بیشتر مراقبت اعمال دختران و پسران نوجوان باشند.

 

محرک جنسی افراد معتاد به فیلم پورنو  ، چیزی غیر از همسرشان است و در مسیری حرکت می کنند که جُز پوچی ، خود ارضایی ، تنهایی ، احساس گناه ، بی مسئولیتی ، روابط غیر عاطفی و غیر متعهدانه به همسر خود هیچ نصیبی نمی برند . عوارض فیلم پورنوگرافی تنها به این موارد محدود نمی شود . تماشای دائمی حرکات اغراق شده بازیگران در فیلم پورنو ( که همه چیز بر مبنای خشونت و سکس است ٬ نه روابط عاطفی و احساسات عاشقانه ) باعث میشود افراد نسبت به اخلاقیات بی تفاوت شده و به خانم ها ، به چشم ابزارهایی برای اطفای شهوت نگاه کنند که این موضوع فاجعه بار ، برای جامعه ، فرد و خانواده بسیار خطرناک است .

فیلم پورنو از لحظه تجاوز به دختران

از دست دادن خانواده ، جدایی و طلاق ، مواجه شدن با قانون در مواردی مثل مزاحمت برای دختران ، اذیت و آزار کودکان و سوء استفاده جنسی از همکاران ، ممکن است از عوارض فیلم های پورنوگرافی باشد .

 

نکته : در علم پزشکی امروز که تا مرز شناخت بسیاری از بیماری ها هنوز فاصله دارد ، خیلی از امور زندگی کم ضرر به نظر می رسند اما در آینده ای نزدیک شاید ضرر آنها ثابت شود . دیدن این فیلم های پورنو به بهانه آموزش که با تحریک سیستم عصبی خودکار ( سمپاتیک و پاراسمپاتیک ) موجب تحریک دائمی ذهن می شود یا تجویز دیدن فیلم پورنو گرافی برای زوجینی که یکی از همسران یا هر دو به بی میلی جنسی و سرد مزاجی مبتلا هستند و ممکن است در مدت کوتاهی موجب بهبودی روابط شود اما در طولانی مدت ، منجر به بروز مشکلات عدیده ای گردد .

 

بیشتر بخوانید:

رابطه جنسی بازیگر زن فیلم پورنو امریکا با دونالد ترامپ + تصاویر

تماشای فیلم پورنو قبل و حین رابطه جنسی با همسر

زهرا امیر ابراهیمی و زندگی جدیدش پس از لو رفتن فیلم پورنو + تصاویر

فیلم پورنو و تاثیرات منفی آنها بر روی زن و شوهر

تماشای فیلم مستهجن و پورنو در رابطه زناشویی

تاثیر فیلم های پورنو بر ذهن زوجین در رابطه جنسی

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری