لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

ماجرای ازدواج مردان همجنس باز عربستان (عکس)

مجموعه : اخبار گوناگون
ماجرای ازدواج مردان همجنس باز عربستان (عکس)

مردان همجنس باز در کشور عربستان تعدادشان رو به زیاد شدن است و در این کشور هم همانند کشورهای غربی همجنسگرایی را در حال رواج است. به گزارش سماتک همجنس بازی یک از بدترین کارهای حرام نزد خداوند است و همجنس بازان در روز قیامت سخت ترین عذاب را تجربه خواهند کرد.

 

شوک فیلم و عکسهای منتشر شده از مراسم ازدواج همجنس گرایان در عربستان و در شهر مذهبی ریاض ، سبب شد تا پلیس این کشور اقدام به دستگیری  این افراد نماید . به گزارش سماتک پلیس مذهبی عربستان که به “هیئت امر به معروف و نهی از منکر” معروف است اطلاعاتی درباره اقدام برخی از جوانان به این فعل شنیع و برگزاری جشن های ازدواج میان اعضای این گروه منحرف دریافت کردند که براساس اطلاعات به دست آمده افراد مذکور در یک خانه مجردی در محل “حی القدس” ریاض زندگی می  کنند.

 

پایگاه شبکه خبری سی ان ان گزارش داد که انتشار فیلمی از مراسم ازدواج همجنس بازان در عربستان جنجال برانگیز شده است.فیلمی غیراخلاقی که در عربستان جنجال برانگیز شد

 

پایگاه اینترنتی شبکه سی ان ان نوشت که انتشار فیلمی از ازدواج همجنس بازان در شهر جده در شبکه های اجتماعی عربستان جنجال برانگیر شده است. به نقل از سایت سرگرمی سماتک سی ان ان می نویسد: گزارش های رسانه ای صحت این ویدئو را تایید کرده اما برخی ها گفته اند که این مراسم در شهر ریاض برگزار شده است.

 ماجرای ازدواج مردان همجنس باز عربستان (عکس)

 

همچنین سی ان ان در مطلبی که صحت و سقم آن را تایید نکرده است می نویسد که هیئت امر به معروف ریاض اعلام کرده است که گروهی از جوانان دست به برگزاری مراسمی برای ازدواج بین همجنس بازان در یک ساختمان در منطقه القدس که مخصوص افراد مجرد بوده، زده اند.

 

سی ان ان می افزاید: گروهی که به این ساختمان اعزام شدند توانستند گروهی را بازداشت کنند که یکی از آنها هفته گذشته با یک جوان دیگر ازدواج کرده بود و دو نفر دیگر از آنها دو روز قبل از عملیات، ازدواج کرده بودند.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب