قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

خیانت های پسر جوان 28 ساله به نامزد 57 ساله اش

مجموعه : اخبار گوناگون
خیانت های پسر جوان 28 ساله به نامزد 57 ساله اش

یک جوان 28 ساله مخ یک زن سرمایه دار 57 ساله را زد و پس از ازدواج و برقراری رابطه شهوانی با او به همسرش خیانت کرد. جین کول زن 56 ساله ایست که عاشق یک پسر 28 سال افریقایی شد و اتفاق شومی برایش رخ داد.

 

این زن انگلیسی به همراه دوستانش به کشور گامبیا در غرب افریقا سفر کرده بود تا تعطیلاتش را آنجا سپری کند که در هتل محل اقامتش پسری 28 ساله که متصدی بار هتل بود به او ابراز علاق کرد!

 

این پسر که اسمش مایکل است از کشور نیجریه به گامبیا امده بود و در هتل کار میکرد تا اینکه جین 57 ساله را ملاقات کرد. جین می گوید من یک زن باتجربه و دنیا دیده هستم اما نمیدانم چرا به صحبت های مایکل گوش دادم و تصمیم گرفتم که با او ازدواج کنم! جین و مایکل ازدواج کردند و با هزینه شخصی این زن به انگلستان سفر کرده و زندگی مشترک خود را آغاز کردند.

 

مدتی از ازدواج آنها نگذشته بود که جین نسبت به تاخیر های زیاد و بی موقع مایکل مشکوک شده و تلفن های مایکل را کنترل می کند و متوجه می شود که مایکل با زنان زیاد در ارتباط است و به او خیانت می کند!

 

جین می گوید: از مایکل پرسیدم که واقعا با زنان دیگر در ارتباط هستی؟ و مایکل فقط به من لبخند زد! من کاملا به او اعتماد داشتم اگر به من میگفت که آنها فقط دوستان نزدیک من هستند من باور می کردم!

 

مایکل به من گفت که وقتی بیرون می رویم همه به ما میخندند و نمیخواهم با تو باشم! مایکل همه احساس و سرمایه من را از من گرفت و من کاملا ناامید هستم.

 

 

 

برچسب‌ها:

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری