لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

صاحب کارخانه بچه سازی در تعقیب اینترپل

مجموعه : اخبار گوناگون
صاحب کارخانه بچه سازی در تعقیب اینترپل

صاحب کارخانه بچه سازی در تعقیب اینترپل «آپیچارت سوریبونیا» از مدیران اینترپل در تایلند گفت: در تلاش هستیم تا مشخص شود این تاجر جوان کیست و چرا اقدام به این کار کرده است.

بنابر اعلام ماموران پلیس تایلند، این تاجر 24 ساله ژاپنی با سوءاستفاده از زنان نیازمند و از طریق لقاح مصنوعی، صاحب 16 فرزند شده و قصد داشته تعداد آنان را افزایش دهد. «میتسوتوکی شیگتا»، این تاجر ژاپنی پس از آنکه 9 کودک در این کارخانه تولید بچه در بانکوک کشف شدند، تحت تعقیب پلیس بین‌الملل قرار گرفته است. پلیس تایلند در بازرسی که از محل انجام داد 9 نوزاد را به همراه 9 زن که در ازای دریافت پول، مسئولیت مراقبت از این کودکان را برعهده داشتند، پیدا کردند. بنابراین گزارش شیگتا پدر هفت نوزاد دیگر هم هست.

 

«آپیچارت سوریبونیا» از مدیران اینترپل در تایلند گفت: در تلاش هستیم تا مشخص شود این تاجر جوان کیست و چرا اقدام به این کار کرده است. همچنین از دفاتر پلیس بین‌الملل در ژاپن، کامبوج، هنگ کنگ و هند درخواست شده تا در مورد سابقه این مرد اطلاعاتی جمع آوری کنند. مسئول پرونده رسیدگی به جرائم این مرد ژاپنی نیز گفت: دو انگیزه قاچاق انسان و سوء استفاده از کودکان متوجه متهم است. همچنین شیگتا از سال 2010 میلادی 41 سفر به تایلند داشته و در یکی از سفرهایش به کامبوج چهار فرزندش را با خود همراه داشته است.

 

به گزارش روزنامه دیلی میل، این مرد 11 زن تایلندی را برای فرزندآوری استخدام کرده بود و قصد داشته هر سال صاحب 10 تا 15 فرزند شود و این کار را تا زمانی که فوت می‌کند ادامه دهد. کارخانه‌های بچه‌سازی مکان‌هایی هستند که زنان برای باردار شدن و فروش فرزندانشان تشویق شده یا به اجبار تن به این کار می‌دهند. همچنین برخی زنان فقیر برای کسب درآمد داوطلبانه این چنین فرزندآوری می‌کنند. در مواردی نیز این نوزادان و کودکان برای فرزندخواندگی یا کار در مزارع و کارخانه‌ها فروخته می‌شوند.

 

 

 

 

جدیدترین مطالب