قرص لاغری

قرص لاغری

hpv

alefba

نیم نگاهی به گذشته

hpv

مردی که زنش را بخاطر چت کردن با مردان در خیابان لخت کرد + تصاویر

مجموعه : اخبار گوناگون
مردی که زنش را بخاطر چت کردن با مردان در خیابان لخت کرد + تصاویر

مردی که زنش را بخاطر چت کردن با مردان در خیابان لخت کرد سوژه جنجالی این هفته فضای مجازی شد. یک زن جوان هر روز با تعدادی مرد غریبه چت مستهجن می کرد و عکس های برهنه اش را به صورت آنلاین برای آنها می فرستاد.

 

این خانم در فضای مجازی اقدام به انجام چت مستهجن با 7 مرد غریبه نموده بود که از قضای روزگار شوهر وی متوجه کار همسرش میشود ! از آنجایی که این زن زیبا تصاویر برهنه ی از اندام نمود را برای مردان مختلف ارسال مینمود به گزارش سماتک وقتی مرد فهمید خانمش تصاویر زننده خود را برای 7 مرد غریبه ارسال نموده او را مجبور نمود با بدن برهنه در خیابان های نیویورک راه رود تا همه او را ببینند.

مردی که زنش را بخاطر چت کردن با مردان در خیابان لخت کرد + تصاویر

حقیقت ماجرا از آنجایی شروع شد که مردی وقتی فهمید خانمش تصاویر عریان خود را برای هفت مرد غریبه ارسال نموده است وی را مجبور نمود با بدن ببرهنه در خیابانهای نیویورک راه رود.به گزارش سماتک شوهر رو به خانم نموده و می گوید دختر زیبایی مثل تو با هفت تا مرد!باید تاوانش را بپردازی!

 

این زن آمریکایی در حالیکه سعی بر پوشاندن بدن خود در خیابان دارد به شوهرش التماس می نماید او را به خانه برگرداند ولی  مرد وی را مجبور به این کار می نماید.در ابتدا حوله ای دور بدن زن کشیده شده است اما شوهر وی را مجبور می نماید انرا برداشته و با بدن عریان وارد خیابان شود.

 

در فیلم شنیده می شود که شوهر خانم می گوید:”بایست و حوله را از روی خودت بردار.می خواهیم شرمندگی تو را مشاهده نماییم.وی رو به خانمش نموده و می گوید دختر زیبایی مثل تو با هفت تا مرد!باید تاوانش را بپردازی!حالا همه افراد تو را می بینند همه بدن لخت تو را مشاهده می کنند.

 

مطالب مرتبط:

 

این خانم معلم عکس های برهنه اش را به دانش آموزان می داد

 

انتشار عکس های برهنه کیم کارداشیان

 

این خانم عکس های برهنه اش را منتشر کرد

 

انتشار عکسهای برهنه و مستهجن از زنان مسلمان

عطاری

عطاری

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب