قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

اسامی آتش نشانان شهید در ساختمان پلاسکو + تصاویر

مجموعه : اخبار حوادث
اسامی آتش نشانان شهید در ساختمان پلاسکو + تصاویر

اسامی آتش نشانان شهید در ساختمان پلاسکو

طی حادثه ساختمان پلاسکو جمعی از آتش نشانان که در این ساختمان به خاموش کردن آتش پرداخته بودند ولی ساختمان پلاسکو فروریخته و آنها در آنجا و میان آتش حبس شدند به خاطر اتمام آواربرداری اعلام شد که همگی مفقودین این حادثه شهید شده اند و کسی زنده از زیر آوار در نیامده است در ادامه به جزئیات بیشتر اسامی آتش نشانان شهید در ساختمان پلاسکو را در سایت سماتک گردآوری کرده ایم با ما همراه باشید.

 

اسامی و عکس آتش نشانان شهید در پلاسکو

اسامی آتش نشانان شهید در ساختمان پلاسکو + تصاویر

به گزارش پورتال سماتک ، به نقل از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران شهادت تمامی آتش نشانان مفقود حادثه پلاسکو تایید شد.

 

در عملیات اطفا حریق پلاسکو فریدون علی تبار، محمد آقایی، محسن قدیانی، حسین حسین زاده، علیرضا صفی زاده، حسین سلطانی، رضا شفیعی، امیرحسین داداشی، مجتبی کوهی، علی مستوفی، ناصر مهرورز، بهنام میرزاخانی، حامد هوایی، علی امینی، محسن روحانی و رضا نظری شرکت داشتند که همگی در زیر آوارهای پلاسکو به درجه شهادت نائل شدند.

 

زمان تشییع شهدای آتش نشان

معاون شهردار تهران گفت: با توجه به اعلام رضایت خانواده آتش نشانان تشییع پیکر شهدای آتش نشان به تعویق بیفتد، این مراسم فردا برگزار نمی شود تا مراسم باشکوهی با حضور پیکر تمامی شهدای آتش نشان برگزار کنیم.

 

وی افزود: بنابراین مراسم را دو، سه روز به تعویق می اندازیم.

 

مسئول ستاد تشییع پیکر شهدای آتش نشان خاطرنشان کرد: نحوه انجام مراسم و مکانش تغییری نکرده است.

 

عبداللهی اضافه کرد: با توجه به اتفاقات ساعات اخیر در روند یافتن پیکر مطهر شهدای آتش نشان تصمیم بر این شد تا مراسم تشییع به تعویق بیفتد.

 

وی تاکید کرد: در اولین فرصت مراسم را برگزار کرده و زمان آن را به سمع و نظر شهروندان خواهیم رساند.

 

منبع : رکنا

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب