لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

اقدام عجیب یک دختر جوان بعد از تجاوز یک پسر + تصاویر

مجموعه : اخبار حوادث
اقدام عجیب یک دختر جوان بعد از تجاوز یک پسر + تصاویر

اقدام عجیب یک دختر جوان بعد از تجاوز یک پسر

یک دختر جوان که یکی از همکلاسی هایش در یک اقدام بی رحمانه به وی تجاوز جنسی نمود باعث شد که تخت خوابی که در آن تجاوز کرده بودند با خود حمل نماید چون دولت آمریکا به اینگونه مسائل رسیدگی نمی نماید و تجاوز جنسی در آمریکا یک مسئله عادی می باشد این پسر شیطان صفت شبانه به اتاق دختر دانشجو رفته و به زور به این دختر جوان تجاوز نموده است این دختر جوان از این موضوع بسیار ناراحت می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر اقدام عجیب یک دختر جوان بعد از تجاوز یک پسر را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

حمل رختخواب توسط یک دختر بعد از تجاوز اقدامی عجیبی بود که این دختر آمریکایی انجام داد.

 

یک دختر جوان بعد از تجاوز توسط پسر همکلاسی و هم اتاقی خود رختخواب خود را به خیابان آورد و با خود حمل میکند.

 

یک دختر بعد از تجاوز توسط پسر همکلاسی اش رختخواب خود را در اعتراض به بی قانون در آمریکا حمل میکند.

 

این دختر هر کجا که میرود رختخواب تجاوزش را با خود حمل میکند.

 

حمل رختخواب توسط یک دختر بعد از تجاوز

اقدام عجیب یک دختر جوان بعد از تجاوز یک پسر + تصاویر

دختر دانشجو تصمیم گرفته به روش متفاوت ابرو و حیثیت بر باد رفته خود را از مسولین اعاده نماید. او چند سال پیش توسط پسر دانشجویی در اتاقش مورد هتک حرمت قرار گرفت. تلاش و پیگیریهای مکرر ثمری نبخشید و مسولین نیز موضوع را به باد فراموشی سپردند.او اخیرا در خیابانها رخت تجاوزش را بدوش می کشد

 

همه افرادی که به نحوی در جامعه مورد سو قصد افراد شیطان صفت قرار می گیرند سعی می نمایند آبرو و حیثیت خود را حفظ کرده و از مجاری قانونی پیگیر اعاده حیثیت خود باشند.

 

 اما اخیرا دختر دانشجو به روش متفاوت سعی دارد حیثیت بر باد رفته خود را بدست اورد.او هر کجا می رود تشکش را بدوش می کشد.در واقع او رختخوابی را با خود همراه دارد که روی ان ابرو و حیثیتش بر باد رفته است.

 

حمل رختخواب در اعتراض به تجاوز

دختر دانشجوی کلمبیایی هنگامی که از سوی یکی از همکلاسیهایش در خوابگاهش مورد تجاوز قرار گرفت و مسولین نیز در این امر وی را مورد غفلت قرار دادند و حاضر نشدند فرد خاطی را به جزای عملش برسانند تصمیم گرفت تشک تجاوز را بدوش گرفته تا بدین ترتیب به افراد بفهماند که حق او در جامعه پایمال شده است.او حتی پایان نامه فارغ التحصیلی خود را به تجاوزش اختصاص داد و نام تز خود را “نمایش تشک&حمل و نقل سنگین”نامید.

اقدام عجیب یک دختر جوان بعد از تجاوز یک پسر + تصاویر

انم “اما سالکوویچ”می گوید:تز پایان نامه اش سمبلی از سنگینی غمبار تجاوزی است که به صورت عمدی توسط یکی از همقطاریهایش صورت گرفت و توسط مسولین به باد فراموشی سپرده شد”.

 

 خانم اما تنها فردی نیست که درگیر اعاده حیثیت خود می باشد.سال گذشته نیز دو دختر دانشجوی دیگر توسط همان دانشجو مورد تجاوز قرار گرفتند که متاسفانه از سوی مسولین دانشگاه هیچ حرکتی صورت نپذیرفته است.

 

موضوع خانم اما به اطلاع اداره پلیس نیویورک رسید اما تا کنون اتهامی متوجه کسی نشده است.

 

دختری که رختخواب تجاوزش را حمل میکند

اقدام عجیب یک دختر جوان بعد از تجاوز یک پسر + تصاویر

حمل رختخواب توسط یک دختر بعد از تجاوز

خانم اما به خبرگزاری دیلی اسپکتیتور می گوید: تجاوز ممکن است هر جایی صورت گیرد اما من در اتاقم مورد تجاوز قرار گرفتم.من با خود تشک خود را همیشه بدوش می کشم و از مسولین اتظار دارم فرد خاطی را از دانشگاه اخراج نمایند

 

دختر دانشجو تصمیم گرفته به روش متفاوت ابرو و حیثیت بر باد رفته خود را از مسولین اعاده نماید.او چند سال پیش توسط پسر دانشجویی در اتاقش مورد هتک حرمت قرار گرفت.تلاش و پیگیریهای مکرر ثمری نبخشید و مسولین نیز موضوع را به باد فراموشی سپردند.او اخیرا در خیابانها رخت تجاوزش را بدوش می کشد

 

همه افرادی که به نحوی در جامعه مورد سو قصد افراد شیطان صفت قرار می گیرند سعی می نمایند آبرو و حیثیت خود را حفظ کرده و از مجاری قانونی پیگیر اعاده حیثیت خود باشند.به گزارش دیلی خبر اما اخیرا دختر دانشجو به روش متفاوت سعی دارد حیثیت بر باد رفته خود را بدست اورد.او هر کجا می رود تشکش را بدوش می کشد.در واقع او رختخوابی را با خود همراه دارد که روی ان ابرو و حیثیتش بر باد رفته است.

 

 

جدیدترین مطالب