انتقام بی شرمانه دختر جوان از دوست پسر سابقش

انتقام بی شرمانه دختر جوان از دوست پسر سابقش

داستان دختری که از دوست پسرش که داماد شده بود، انتقام گرفت

انتقام بی شرمانه دختر جوان از دوست پسر سابقش دردسرساز شد. دوستی های این دوره و روابط دختران با پسران اگر از روی آگاهی نباشد، بی شک برای آنها باعث دردسر خواهد شد. روابط کورکورانه و احساسی که در نهایت باعث آزار و رنجش هر دوطرف میشود و گاهی اوقات باعث حاشیه سازی های بسیار زیاد در زندگی های هر دو طرف خواهد شد. اینبار دختری برای انتقام از دوست پسر سابقش که به تازگی داماد شده بود، تمامی عکس های دوران دوستیشان را در فضای مجازی پخش کرد:

انتقام بی شرمانه دختر جوان از دوست پسر سابقش

چندی پیش مرد 32 ساله ای به نام احمد با مراجعه به دادسرای آبادان از ماجرای انتشار عکس های شخصی اش در فضای مجازی خبر داد.

 

این مرد به بازپرس پرونده گفت: نمی دانم چه کسی با چه انگیزه ای اقدام به انتشار عکس های شخصی ام کرده است و همسرم که به تازگی باهم ازدواج کرده ایم با دیدن این عکس ها تا مرز طلاق پیش رفته است.

 

بدین ترتیب تیمی از ماموران پلیس فتای آبادان برای ردزنی عامل این اقدام کینه جویانه وارد عمل شدند و خیلی زود دختر جوانی را که دست به این کار زده بود دستگیر کردند.

 

آتنا 25 ساله که با دیدن ماموران شوکه شده بود در اعترافاتش گفت: چند سال پیش با احمد آشنا شدم و قرار بود تا با هم ازدواج کنیم اما احمد با دختر دیگری ازدواج کرد و همه رویاهای زندگی عاشقانه ام را خراب کرد و وقتی دیدم احمد و همسرش زندگی خوبی دارند و در این ماجرا تنها من مهره سوخته هستم از روی حسادت تصمیم گرفتم عکسهای دوران دوستی ام با احمد را در فضای مجازی پخش کنم تا زندگی احمد ناآرام شود.

 

انتقام بی شرمانه دختر جوان از دوست پسر سابقش

جدیدترین مطالب