نیم نگاهی به گذشته

بریدن سر آلت تناسلی مرد شهوت ران با حکم دادگاه + تصاویر

مجموعه : اخبار حوادث
بریدن سر آلت تناسلی مرد شهوت ران با حکم دادگاه + تصاویر

بریدن آلت تناسلی مرد شهوتی

آلت تناسلی مرد شهوت ران به دلیل تجاوز به دختران و زنان بریده خواهد شد با حکم دادگاه مرد جوان متجاوز به زنان باید سر آلت تناسلی اش بریده شود مرد شهوت ران بخاطر تجاوز جنسی بسیار زیاد و متعدد به زنان و بخاطر تکرار جرم محکوم به بریدن آلت تناسلی شد ! قاضی که از تجاوز جنسی مکرر این مرد برای دختران و زنان به ستوه آمده بود حکم بریده شدن سر آلت تناسلی این مرد را صادر کرد. مرد شهوت ران به دلیل تجاوز های زیادش محکوم به قطع عضو مردانه‌اش شد. دادگاهی در نیویورک حکم بریدن سر آلت تناسلی مرد را برای نخستین بار صادر کرد.

 

طبق گفته های هیئت منصفه، جاناتان آویلز به علت تجاوز آزار و اذیت های متعدد زنان باردار، دختران باکره، زنان مسن و کودکان محکوم شد تا آلتش بریده شود.

 

به گزارش پلیس، تعداد شکایات از جاناتان به حدی زیاد بوده که گروهی از ماموران پلیس چند سال به دنبال او بودند و او به دلیل هوش زیادش توانست تاکنون پس از این جنایت هایش از دست پلیس فرار کند و رد پایی از خود به جای نگذارد.

 بریدن سر آلت تناسلی مرد شهوت ران با حکم دادگاه + تصاویر

 

به گفته قربانیان، جاناتان با ماسکی مشکی رنگ آن ها را مورد آزار و اذیت قرار می داد و قربانیان از طریق تاتو های دستش او را به پلیس لو دادند.

 

ماموران پلیس با تعداد شکایات و اظهارات قربانی ها از تاتو های دست او متوجه شدند که وی یک متجاوز سریالی با تاتویی خاص به روی بدنش است

 

پس از این که پزشکی قانونی تجاوز به قربانیان را تایید کرد با پیگیری و بررسی های دقیق ماموران پلیس توانستند جاناتان را شناسایی و بعد دستگیر کنند.

 

به گفته های مردم، جاناتان باید مجازات سنگینی برایش در نظر گرفته شود تا درس عبرتی برای باقی مردم باشد.

 

بریدن سر آلت تناسلی مرد شهوت ران با حکم دادگاه

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب