الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

بیماری تب کنگو در ساری جان گرفت + تصاویر

مجموعه : اخبار حوادث
بیماری تب کنگو در ساری جان گرفت + تصاویر

بیماری تب کنگو در ساری جان گرفت

شیوع بیماری تب کنگو در ایران همه را نگران کرده است چند نفر تا به حال از این بیماری جان خود را از دست دادند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر بیماری تب کنگو در ساری جان گرفت  را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

تب کنگو بیماری بین انسان و دام در ایران شیوع پیدا کرده است این بیماری بسیار کشته و خطرناک می باشد و موجب می شود فردی که دچار این بیماری است همه اعضای بدنش عفونت کرده و فوت نماید اگر سریعتر این بیماری تشخیص دهند و درمان نمایند فرد دچار مرگ و میر نخواهد شد.

بیماری تب کنگو در ساری جان گرفت + تصاویر

 

بیماری تب کنگو در ساری

گویا معاون بیماری های واگیردار وزارت بهداشت در گفت‌و گو باخبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به انتقال بیمار در بیمارستان امام ساری اظهار کرد: این بیمار یک فرد روستایی است که پس از شش روز صبح متوجه علائم تب کریمه کنگو در خود می شود و امروز به بیمارستان مراجعه می کند .

 

وی عنوان کرد: حال عمومی این بیمار که از صبح به بیمارستان امام مراجعه کرده، فعلا بهتر است .

 

گویا تاکید کرد: این بیمار هنگام مراجعه به بیمارستان دچار خونریزی دستگاه گوارش بوده که درحال حاضر خونریزی اش تحت کنترل درآمده است.

 

معاون بیماری های واگیر وزارت بهداشت تصریح کرد: بیماری تب کنگو این فرد هنوز به طور قطعی ثابت نشده است و حاملان بیمار به دلیل رعایت مسائل بهداشتی با ماسک و لباس مخصوص او را منتقل می کنند.

وی یاد آور شد: هرساله بین ۵۰ تا ۱۰۰ نفر به بیماری تب کنگو مبتلا شده که از این تعداد بین پنج تا شش نفر در اثر این بیماری فوت می کنند.

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری