لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

ماجرای بیهوش کردن دختر 21 ساله و تجاوز وحشیانه به وی

مجموعه : اخبار حوادث
ماجرای بیهوش کردن دختر 21 ساله و تجاوز وحشیانه به وی

تجاوز وحشیانه به دختر 21 ساله باعث شد پلیس وارد عمل شود. یک مرد 52 ساله پس از بیهوش کردن دختر 21 ساله به طرز وحشیانه ای به وی تجاوز کرد.

 

” پیتر ون دوترینگ” مرد استرالیایی 52 ساله که زن گردشگر آلمانی را ربوده و با بیهوش کردن اش وی را مورد تجاوز وحشیانه قرار داده بود به 9 سال حبس محکوم شد.

 

برخی معتقدند عمل سنگدلانه این مرد برگرفته از فیلم ترسناک “گرگ نهر” است. متهم به اتهام تجاوز به عنف و آدم ربایی زن 21 ساله آلمانی در آگوست 2015 از سوی دادگاه گناهکار شناخته شد.

 

این زن نگون بخت که دو هفته بعد از حضورش در استرالیا دچار این حادثه تلخ شده همچنان نیز از تاریکی و تنهایی وحشت دارد. به رغم آسیب های روحی و جسمی وارده به این زن پیتر نسبت به رفتار زشت خود ابراز پشیمانی نکرده است.

 

طبق اظهارات دادستان این مرد ماه ها وقت صرف طراحی این اقدام خبیثانه کرده بود به گونه ای که برای اجرایی کردن نقشه شوم اش کلاه گیس، ریش و سبیل مصنوعی به منظور تغییر چهره تهیه کرده بود.

 

این مرد جانی این زن را از یک ایستگاه اتوبوس ربوده سپس به جایی نامشخص برده و با کابل دست و پای قربانی را بسته و با خوراندن آرام بخش وی را بیهوش کرده و نقشه سیاه خود را پیاده کرده بود.  قربانی اوایل صبح روز بعد کنار یک جاده روستایی به هوش آمده بود.

جدیدترین مطالب