لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

بازیگر مرد ایرانی به یکی از همکارانش تجاوز کرد

مجموعه : اخبار حوادث
بازیگر مرد ایرانی به یکی از همکارانش تجاوز کرد

بازیگر مرد ایرانی به یکی از همکارانش تجاوز کرد

 

یک بازیگر زن که هنوز اسمش معلوم نیست به دادگستری تهران مراجعه نموده است و گفته که از سوی همکارش مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته است دادستان این موضوع را بررسی و تایید کرده است.

 

حکم شلاق برای بازیگر جوان به جرم تجاوز به یک بازیگر زن

به گزارش سماتک، یک سال قبل زنی جوان به پلیس مراجعه کرد و مدعی شد از سوی همکارش مورد آزار و اذیت قرار گرفته ‌است. این زن در توضیح آنچه اتفاق افتاده ‌بود، گفت: من و همکارم در یک نمایش نقش زوجی را بازی می‌کردیم و ارتباط نزدیک بین ما باعث شد همکارم به من علاقه‌مند شود و این موضوع را به من بگوید.

 

تجاوز بازیگر مرد به یک بازیگر زن

اوایل ارتباط ما فقط تلفنی بود، مدتی بعد به من گفت قصد دارد با من ازدواج کند؛ چون فکر می‌کند خوب مرا شناخته و می‌توانیم زوج خوبی باشیم. بعد هم دعوتم کرد با هم به یک مسافرت برویم، من هم قبول کردم. از نظر من، ما نامزد بودیم؛ در مسافرت او به من تعرض کرد و بعد هم به من گفت ناراحت نباش؛ چون قصد دارم با تو ازدواج کنم اما چند روز بعد بی‌محلی‌‌هایش را شروع کرد و بعد هم گفت پشیمان شده ‌است و من آن زنی نیستم که او می‌خواهد.

 

هنرپیشه جوان گفت: بعد از این ماجرا بود که تصمیم گرفتم شکایت کنم و موضوع را به دادگاه بکشانم. مرد هنرپیشه با شکایت این زن بازداشت و تحقیقات از وی آغاز شد. پسر جوان گفت: من قبول دارم با هم ارتباط داشتیم اما در این ارتباط هیچ زوری در کار نبود.

 

من اصلا نمی‌خواستم همکارم را وادار به رابطه کنم و البته ارتباطی هم که ما داشتیم ارتباط تلفنی و در حد بیرون‌رفتن بود و من گفته‌هایش را قبول ندارم. او درباره وعده ازدواج به دختر جوان هم گفت: این تصوری بود که اشتباهی برای این خانم به وجود آمد؛ البته من ابتدا به او ابراز علاقه کردم اما بعد متوجه شدم این زن کسی نیست که من خیلی دوستش داشته ‌باشم و بخواهم با او زندگی کنم و خصوصیات اخلاقی ما با هم یکی نیست؛ به‌همین‌خاطر هم به او گفتم که نمی‌خواهم با او ازدواج کنم و بهتر است به دنبال زندگی خودش باشد. این دختر برای انتقام‌گیری از من دست به این کار زده‌ است.

 

99 ضربه شلاق برای هنرپیشه جوان

با تکمیل تحقیقات، شاکی و متهم در دادگاه حاضر شدند و گفته‌های خود را در جلسه رسیدگی مطرح کردند. با پایان جلسه هیأت قضات وارد شور شدند و پسر هنرپیشه را در ارتباط نامشروع مجرم شناختند و به ٩٩ ضربه شلاق محکوم کردند.

 

این رأی که از سوی دادگاه کیفری استان تهران صادر شده‌ بود، در شعبه پنجم دیوان عالی کشور تأیید شد.

 

مطالب مرتبط:

تجاوز جنسی بازیگر مرد مشهور تهرانی به دختر باکره

بازیگر زن ایرانی در شبکه جم مورد تجاوز و بردگی جنسی قرار گرفت

بازیگران زن مشهوری که در ملا عام مورد تجاوز جنسی قرار گرفتند

تصاویر هولناک تجاوز به دختر 18 ساله در باغ

دختران مدلینگ ایرانی مورد تجاوز جنسی قرار گرفتند + تصاویر

جدیدترین مطالب