لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

تجاوز تعمیرکار به زن 30 ساله مشهدی در خین عرب

مجموعه : اخبار حوادث
تجاوز تعمیرکار به زن 30 ساله مشهدی در خین عرب

تجاوز تعمیرکار به زن 30 ساله مشهدی در خین عرب

 

یک تعمیرکار مرد با نقشه شوم زن جوان مشهدی را فریب داد و سرانجام او را مورد آزار و اذیت و تجاوز جنسی قرار داد. این زن در زمین های کشاورزی خین عرب به شدت مورد تجاوز واقع شد.

 

وقتی شماره پلاک و تصویر خودروی مسروقه ام را در شبکه اجتماعی تلگرام دیدم آن قدر خوشحال شدم که بلافاصله با ارسال کننده آن تصاویر تماس گرفتم. غافل از این که همه این ها نقشه پلیدی بود تا مرا به حاشیه شهر بکشاند و…

 

زن ۲۹ ساله که بغض در گلو مانده اش ترکید، گریه کنان در شرح ماجرای دام آن مرد شیطان صفت به کارشناس اجتماعی کلانتری طبرسی جنوبی مشهد گفت: چندین بار خودروی پرایدم را برای تعمیر نزد تعمیرکاری در شرق مشهد بردم به همین خاطر یک آشنایی نسبی بین ما به وجود آمد تا این که حدود یک ماه و نیم قبل سارق یا سارقان خودروام را از مقابل منزلم ربودند.

 

بدین ترتیب پرونده سرقت خودرو در کلانتری تشکیل شد و مورد بررسی قرار گرفت. هنوز مدت زیادی از ماجرای سرقت نگذشته بود که روزی تعمیرکار خودرو با من تماس گرفت و مدعی شد خودروی پرایدم را در یکی از گاراژهای مشهد مشاهده کرده است. او همچنین ادعا کرد سارقان در منطقه گلبهار با جدول تصادف کرده اند و هم اکنون خودروی شما در یک گاراژ نگهداری می شود. او سپس برای جلب اعتماد من تصویری از پلاک و خودرو را از طریق تلگرام برایم ارسال کرد.

 

با دیدن این تصویر از خوشحالی در پوست خودم نمی گنجیدم به طوری که حتی یک لحظه هم فکر نکردم که ممکن است همه این ها یک نقشه شوم باشد. ساعتی بعد تعمیرکار مذکور با خودروی پژو سراغم آمد و از من خواست برای شناسایی خودرو او را همراهی کنم. من هم بدون آن که ماجرا را به پلیس اطلاع بدهم به حرف های تعمیرکار اعتماد کردم و سوار بر خودروی او شدم.

 

هنوز وی مسافت زیادی طی نکرده بود که فهمیدم تغییر مسیر داده است و به سمت حاشیه شهر حرکت می کند. ابتدا احساس کردم گاراژ مورد ادعای وی در خارج از شهر قرار دارد اما آرام آرام وقتی به زمین های کشاورزی انتهای خین عرب رسیدیم ترس سراسر وجودم را فرا گرفت و با فریاد از مردم کمک خواستم اما در آن منطقه دور افتاده و خلوت هیچ کس صدایم را نمی شنید.

 

در این لحظه مرد تعمیرکار با تهدید و کتک کاری مرا وادار به سکوت کرد. در یک لحظه خودم را از داخل خودرو بیرون انداختم اما او دوباره به زور مرا داخل خودرو انداخت. در این هنگام سرم به در خودرو برخورد کرد و خون از آن جاری شد. مرد شیطان صفت درها را قفل کرد و مرا در داخل زمین های کشاورزی مورد آزار قرار داد.

 

دیگر توان فریاد زدن نداشتم تا این که آن گرگ انسان نما پیکر نیمه جان مرا دوباره داخل خودرو انداخت و به بیمارستان شهید هاشمی نژاد رساند. آنجا بود که بستگانم با پلیس تماس گرفتند و مأموران کلانتری طبرسی جنوبی مشهد موفق شدند آن مرد شیطان صفت را دستگیر کنند.

 

او پس از این حادثه شماره پلاک و تصویر خودروام را از گوشی تلفنش پاک کرده بود و من اگر چه خودم را مقصر بروز این حادثه تلخ می دانم و باید از همان ابتدا پلیس را در جریان می گذاشتم ولی می دانم که ماجرای سرقت خودرو نقشه شومی بوده است تا آن گرگ انسان نما مرا طعمه نیت پلید خود کند.

 

حالا هم با وجود آن که این مرد به همه کارهای کثیفش اعتراف کرده است اما کابوس این اعتماد بیجا و حوادث تلخ بعد از آن رهایم نمی کند و…

جدیدترین مطالب