نیم نگاهی به گذشته

تجاوز جنسی 2 پسر جوان به دختر باکره 15 ساله + عکس

مجموعه : اخبار حوادث
تجاوز جنسی 2 پسر جوان به دختر باکره 15 ساله + عکس

تجاوز جنسی 8 ساعته به دختر 15 ساله

تجاوز جنسی 2 پسر جوان به دختر باکره 15 ساله پلیس را وارد عمل کرد به گزارش سماتک 2 پسر جوان شیطان صفت پس از اینکه دختر 15 ساله را تنها دیدند شروع به تجاوز به وی کردند و مدت 8 ساعت پشت سرهم او را مورد آزار و اذیت قرار دادند. این دختر زیبای 15 ساله بعد از اینکه 8 ساعت پشت سرهم مورد تجاوز جنسی دو پسر قرار گرفت فوت کرد. دختر باکره نوجوان از طریق فضای مجازی به خانه خالی یکی از این متجاوزان رفته بود . باغبان 29 ساله به اتهام تجاوز جنسی به دختر باکره و قتل دختر نوجوان 15 ساله به حداقل 35 سال زندان محکوم شد. به گزارش سایت تفریحی سماتک قاتل دختر 15 ساله اي با نام “”Kayleigh Haywood به حداقل سی و پنج سال زندان محکوم شد.

 

تجاوز جنسی به دختران در اردوی مختلط قزوین

قرباني که توسط همسايه قاتل به نام “لوقا هارلو” در فيس بوک اغفال شده بود به خانه لوقا رفت. هارلو دختر باکره نوجوان را با چرب زباني فريب داده بود که بدون اطلاع پدر ومادرش به قربانگاه اش برود. قرباني در اين خانه مخوف نخست از سوي هارلو قبل از دعوت همسايه خود، استفان بيدمن به خانه اش مورد تجاوز جنسی قرار گرفت. سپس استفان بيدمن وي را مورد تجاوز قرار داد و وي را به قتل رساند.

 

تجاوز جنسی 2 پسر جوان به دختر باکره 15 ساله + عکس

 

قاضي دادگاه در جلسه محاکمه متهمان رسانه هاي اجتماعي را تراژدي خطرناکي براي نوجوانان و جوانان دانست و گفت اين تکنولوژي جديد پدر و مادرهاي نگران را در غم و اندوه و دنيايي از سرگرداني و بي خبري فرو برده و بدترين کابوس پدر و مادرها شده است. اعضاي خانواده قرباني با چشماني اشک بار به بيانات قاضي دادگاه گوش مي دادند. لوقا هارلو روز جمعه به اتهام فريب و تجاوز اين دختر باکره نوجوان به 12 سال زندان محکوم شد.

 

دو متهم قرباني را بيش از 8 ساعت به اسارت گرفته بودند. قاضي گفت هرگز مشخص نخواهد شد دقيقا در آن آپارتمان چه اتفاقي افتاده، اما ساعات اوليه روز 15 نوامبر سال گذشته قرباني نيمه برهنه قصد فرار از اين خانه را داشته که توسط بيدمن متوقف مي شود.

 

همچنين وي افزود: روز جمعه پليس تصاوير کودک آزاري و پورنوگرافي بيشماري روي کامپيوتر بيدمن کشف کرده است. وي قبل از مرگ بشدت مورد ضرب و شتم قرار گرفته بوده چراکه آسيب هاي وارده به چهره اش مانع از شناسايي شده بود و از طريق دندان هاي وي تشخيص هويت صورت گرفت. بيدمن 29 ساله و هارلو 28 ساله هنگام قرائت حکم شان هيچ کس العمل خاصي از خود نشان ندادند. خانواده قرباني در مصاحبه مطبوعاتي به نوجوانان نسبت به خطرات ناشي از رسانه هاي اجتماعي هشدار دادند.

 

تجاوز جنسی 8 مرد به یک دختر نوجوان

جسد اين دختر باکره سه روز پس از مرگ اش بعد از جستجوهاي گسترده افسران پليس در سراسر منطقه در پارک جنگلي زير بوته ها پيدا شد. با توجه به چنين حوادث ي بايد گفت افراد جوان در معرض تهديد واقعي در رسانه هاي اجتماعي قرار دارند و اين امر حياتي براي جوامع محسوب مي شود که براي حفظ ايمني کودکان و نوجوانان تدبير کنند. طبق گزارش ها بيش از 3 هزار جنايات جنسي عليه کودکان از طريق اينترنت در سال گذشته در امريکا انجام شده است.

جدیدترین مطالب