نیم نگاهی به گذشته

تجاوز جنسی همزمان دو پسر لُر به دختر 16 ساله + تصاویر

مجموعه : اخبار حوادث
تجاوز جنسی همزمان دو پسر لُر به دختر 16 ساله + تصاویر

تجاوز جنسی همزمان به دختر 16 ساله

تجاوز جنسی به دختران زیر 18 سال بسیار زیاد شده است و به تازگی دو پسر جوان لر به دختر باکره 16 ساله به صورت همزمان تجاوز کرده اند این رابطه جنسی که در شهر بروجن انجام شده است پلیس را وارد عمل کرد. دو پسر جوان لر مرا با نقشه به یک خانه کشاندند و هنگام تجاوز جنسی از من فیلم گرفتند و مدام مرا تهدید می‌کنند که آبرویم را خواهند برد.

 

دختر 16 ساله گفت: در یکی از گروه‌های چت با فردی 28 ساله به نام علی آشنا شدم. ابتدا، چت‌کردن با علی برایم یک سرگرمی بود و برای اینکه اوقاتم را بگذرانم با او چت می‌کردم، ولی کم‌کم این نوع گفت‌وگو روی دیگری به خود گرفت. آن‌قدر از نظر احساسی مرا تحریک می‌کرد که دیگر نتوانستم مقاومت کنم و با او دوست شدم. در این مدت که با هم دوست بودیم نه تنها نحوه گفت‌وگویمان عوض شده بود بلکه به خواست طرفین عکس‌هایمان را بین همدیگر ردوبدل می‌کردیم.

دور از چشم خانواده‌هایمان هرچند وقت یک‌بار در خانه علی با هم قرار ملاقات می‌گذاشتیم. علی به من قول داد به خواستگاری‌ام می‌آید و به محض اینکه شرایطش مهیا شد با هم ازدواج می‌کنیم. همه چیز داشت خوب پیش می‌رفت تا اینکه بعد از 6 ماه دوستی، یک روز، زنگ زد و گفت بنا به دلایل شخصی دیگر نمی‌خواهد به این رابطه ادامه دهد.

تجاوز جنسی همزمان دو پسر لُر به دختر 16 ساله + تصاویر

این حرف برایم سنگین و غیرقابل تحمل بود، او چطور توانست با احساساتم بازی کند و به همین سرعت به این دوستی خاتمه دهد. علی از من خواست برای آخرین‌بار همدیگر را ملاقات و این‌طور از هم خداحافظی کنیم. من هم برای اینکه در این دیدار او را متقاعد کنم که دوستی‌مان همچنان ادامه داشته باشد این پیشنهاد را پذیرفتم.

تجاوز جنسی همزمان دو پسر لُر به دختر 16 ساله + تصاویر

دختر 16 ساله در ادامه گفت: وقتی سر قرار، که خانه‌شان بود، رفتم، متوجه شدم علی به همراه یکی از دوستانش آنجاست؛ تازه متوجه نقشه‌شان شدم ولی دیگر دیر شده بود. آن روز از آن صحنه فیلم تجاوز به من را گرفتند و این فیلم پورنو تهدیدی برای سوءاستفاده‌های بعدی شد. مأمور کلانتری بعد از شنیدن این اظهارات بلافاصله با دریافت دستور مقام قضائی برای دستگیری متهمان اقدام کردند.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب