قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

تجاوز به دختر 17 ساله در جوی آب کنار خیابان

مجموعه : اخبار حوادث
تجاوز به دختر 17 ساله در جوی آب کنار خیابان

تجاوز به دختر 17 ساله توسط پسر افغانی در جوی آب

تجاوز به دختر باکره 17 ساله از سوی یک پسر افغانی در جوی آب بدترین نوع تجاوز به دختر شناخته شد. این پسر هوس باز وقتی دختر 17 ساله را در خیابان می بیند او را به یک جای خلوت می کشاند و در جوی آب کنار خیابان به دختر تجاوز می کند. جوانی افغان که متهم است دختری ایرانی را در جوی آب مورد تجاوز جنسی قرار داده، به اعدام، 10 سال حبس و شلاق محکوم شد.

 

چند ماه قبل پدر دختر نوجوانی به مأموران گفت: دخترم برای میهمانی بیرون رفته ‌بود و حدود ساعت هشت شب وقتی به خانه برگشت، درحالی‌که بدنش مجروح شده‌ بود، او را دیدم و پرسیدم چه اتفاقی برایش افتاده‌ است. دخترم به‌شدت ناراحت بود و اصلا نمی‌توانست صحبت کند، اما بعد از چند دقیقه وقتی کمی حالش بهتر شد، گفت از سوی جوانی مورد تجاوز قرار گرفته‌ است.

 

این دختر 17 ساله باکره در توضیح آنچه اتفاق افتاده ‌بود، به پلیس گفت: حدود ساعت هشت شب بود و من از اتوبان باقری داشتم به خانه می‌رفتم. از فضای سبز کنار اتوبان راه می‌رفتم که یک‌دفعه جوانی به من حمله کرد و من را کتک زد و بعد به داخل جوی آب انداخت و مورد تجاوز جنسی قرار داد. مرد جوان به‌شدت من را کتک زد و توان مقاومت را از من گرفت.

تجاوز به دختر 17 ساله در جوی آب کنار خیابان

با توجه به شکایت این دختر و پدرش، پرونده برای رسیدگی به اداره آگاهی سپرده و دختر جوان نیز به پزشکی قانونی معرفی شد.

 

اعدام پسر افغان به جرم تجاوز به دختر باکره در جوی آب

درحالی‌که پزشکی‌ قانونی تجاوز به دختر جوان را مورد تأیید قرار داده ‌بود، پدر این دختر دوباره به مأموران مراجعه کرد و از وجود یک قربانی دیگر دراین‌باره خبر داد. او گفت: وقتی داشتم درباره آنچه برای دخترم اتفاق افتاده با یکی از همسایه‌ها صحبت می‌کردم، او به من گفت چند روز قبل حادثه‌ای مشابه برای خواهرش به وجود آمده ‌است ، اما از آنجا که به خواهرش تعرضی نشده، موضوع را به پلیس گزارش نداده‌ است.

 

وقتی مأموران همسایه این مرد را مورد بازجویی قرار دادند، او گفت: چند روز قبل از اینکه این حادثه برای دختر جوان به وجود بیاید، برای خواهر من هم این اتفاق افتاد و مردی به او حمله کرد و کتکش زد و او را داخل جوی آب انداخت و قصد تجاوز به او را داشت که خواهرم موفق به فرار شده‌ بود. چون این موضوع به تجاوز ختم نشده‌ بود، ما شکایت نکردیم اما خواهرم به‌شدت دچار آسیب شده است.

 

وقتی مأموران متوجه شدند احتمالا با تعرض‌های زنجیره‌ای در اطراف اتوبان باقری مواجه هستند، بررسی‌های خود را دقیق‌تر کردند تا اینکه پدر دختر یک‌ بار دیگر به مأموران مراجعه کرد و مدعی شد جوان متعرض را شناسایی کرده ‌است.

 

تجاوز به دختر باکره در جوی آب توسط پسر افغانی

او گفت: از روزی که دخترم مورد تجاوز قرار گرفته‌ است، در اطراف محل حادثه پرسه می‌زنم تا شاید بتوانم ردی از فرد متعرض پیدا کنم. تا اینکه پسری را با مشخصاتی که دخترم گفته‌ بود، دیدم. او سوار موتور بود و داشت برای دختری جوان مزاحمت ایجاد می‌کرد؛ من هم جلو رفتم و او را تعقیب کردم و به او معترض شدم چرا مزاحم دختر جوان شده‌ است. او از دست من فرار کرد، تعقیبش کردم؛ او وارد یک کارگاه شد، من آدرسش را دارم. با توجه به آدرس به‌دست‌آمده، مأموران به محل رفتند و پسر جوان را بازداشت کردند.

 

او به تجاوز جنسی به دختر 17 ساله اعتراف کرد و گفت: وقتی دختر جوان را دیدم، از خود بی‌خود شدم و فکر نمی‌کردم چنین اتفاقی بیفتد و دستگیر شوم. با پایان بازجویی‌ها این جوان روز گذشته مورد محاکمه قرار گرفت هرچند تجاوز را قبول نکرد و مدعی شد فقط سرقت کرده اما در پایان جلسه به دست‌وپای دختر نوجوان و پدر و مادرش افتاد و طلب بخشش کرد. با این‌ حال دختر جوان گفت:

 

در این مدت به‌شدت آسیب دیدم و مرتب به دکتر می‌روم اما خوب نشدم و متهم را نمی‌بخشم. با پایان جلسه رسیدگی، پسر افغان به اعدام، 10 سال حبس و شلاق محکوم شد.

 

تجاوز به دختر 17 ساله در جوی آب کنار خیابان

 

منبع: روزنامه شرق

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری