الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

تجاوز به زنان شوهردار و دختران باکره توسط پستچی قلابی

مجموعه : اخبار حوادث
تجاوز به زنان شوهردار و دختران باکره توسط پستچی قلابی

تجاوز به زنان شوهردار تهرانی بدست پستچی

تجاوز به زنان شوهردار توسط یک مرد پستچی قلابی در تهران انجام شد. این پستچی قلابی پس از پیدا کردن سوژه هایش آنها را تعقیب می کرد و وقتی میدید در خانه تنها هستند به بهانه نامه آوردن وارد خانه زنان شوهردار می شد و به دختران باکره تجاوز می کرد.

 

مرد متجاوز که در پوشش پستچی بیش از 40 زن را قربانی تجاوز خود کرده بود با تائید حکم اعدامش در یک قدمی چوبه دار قرار گرفت. پرونده موسوم به پستچی متجاوز، در تیر ماه سال 1391 با شکایت تعدادی از زنان و دخترانی که مورد تجاوز و سرقت اموال قرار گرفته بودند، مطرح شد و پس از بررسی‌های پلیسی، متهم در یکی از روستاهای شهرستان صومعه‌سرای استان گیلان شناسایی شد.

 

کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران در ساعت 22 نوزدهم دی 1392 وی را در یک درگیری دستگیر و به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند.

 

پس از انتشار تصویر متهم در رسانه‌ها، تعداد شکات این متهم به بیش از 40 نفر رسید و بررسی زندگی خصوصی این متهم هم نشان داد او صاحب دو همسر و دو فرزند است و در کارهای ساختمانی فعالیت داشته است.

 

بعد از انجام بازجویی‌ها، پرونده در دادسرای ناحیه 21 بررسی شد و متهم به هر 40 فقره تجاوز اقرار کرد. متهم وقتی مقابل شاکیان قرار گرفت اتهام خودش را قبول
کرد و گفت: شیشه مصرف می‌کردم و به همین دلیل چیزی به یاد نمی‌آوردم؛ چند روزی که از بازداشتم گذشت و آثار شیشه از بین رفت همه چیز یادم آمد؛ تجاوزها را وقتی انجام می‌دادم که شیشه مصرف می‌کردم؛ شیشه باعث می‌شد همه چیز را فراموش کنم. دنیا دیگر برایم شکل دیگری داشت.

تجاوز به زنان شوهردار و دختران باکره توسط پستچی قلابی

پرونده این متهم با صدور کیفرخواست به اتهام افساد فی‌الارض از طریق ارتکاب اعمال منافی عفت و تعرض و تجاوز جنسی به 40 نفر از دختران و زنان شوهردار، برای رسیدگی به شعبه 71 دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد اما با توجه به اتهام افسادفی الارض برای متهم، قضات با صدور قرار عدم صلاحیت، پرونده را به دادگاه انقلاب ارسال کردند.رسیدگی به این پرونده به شعبه 15 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی محول شد و نهایتا پس از تشکیل چند جلسه، دادگاه متهم را براساس ماده 286 قانون مجازات اسلامی مصوب 1392 مفسد فی الارض تشخیص داد و به اعدام در ملأعام محکوم کرد.

 

پرونده با اعتراض متهم
به حکم صادره به دیوان عالی کشور ارسال شد و شعبه دیوان نیز پس از بررسی، حکم صادره را نقض کرد و برای رسیدگی در شعبه هم عرض به دادگاه انقلاب بازگرداند.

 

وضعیت پرونده و حکم اعدام پستچی متجاوز

این بار متهم در شعبه 28 دادگاه انقلاب تهران محاکمه شد و دوباره اتهامش را انکار کرد.شکات نیز به طرح شکایت خود پرداختند.یکی از شاکیان گفته بود: متهم ساعت 15 روز سیزدهم شهریور 91 زنگ آیفون واحد ما را به صدا درآورد و گفت پستچی است و به بهانه تحویل دادن سند از من خواست به در مجتمع مراجعه کنم.

 

وقتیبه مقابل در رسیدم، این شخص ادعا کردکه سند را به همسایه طبقه بالایی تحویل داده و باید سند را از همسایه گرفته و رسیدش را به وی تحویل دهم.به داخل آسانسور برگشتم که قبل از بسته شدن در آسانسور، با چاقو به سمت آسانسور آمد و مانع بسته شدن در شد و ضمن فحاشی، چاقو را به سمت گلو و صورتم گرفت و…

 

شاکی دیگر هم با شناسایی متهم گفت: متهم بعد از ورود به ساختمان چاقویی زیر گلویم گذاشت و مدعی شد که پنج نفر را کشته است.او مرا به داخل آپارتمان کشاند و تجاوز جنسی خود را اجرا کرد.

 

پس از رسیدگی به شکایت شکات و دفاع متهم، قاضی مقیسه، رئیس شعبه 28 دادگاه انقلاب تهران پستچی متجاوز را مجرم شناخت و به اعدام محکوم کرد.قاضی مقیسه دیروز درباره آخرین وضعیت پرونده اظهار کرد: پرونده فردی به نام ایمان حسینی مقدم که در سطح شهر تهران خود را با عنوان مأمور پستچی و مخابرات معرفی می‌کرد و از این طریق وارد منازل شده و زن خانه را مورد تجاوز قرار می‌داد، در شعبه 28 دادگاه انقلاب مورد رسیدگی قرار گرفت.وی افزود: این مفسد مرتکب بیش از 40 مورد تجاوز جنسی شده بود که پس از شناسایی توسط ماموران دستگیر شد، شکات آمدند و شکایت‌های خود را مطرح کردند، مواجهه نیز انجام شد و تحقیقات لازم صورت گرفت.

 

قاضی مقیسه گفت: حکم اعدام این فرد به عنوان مفسد فی‌الارض صادر شده، حکم صادره توسط دیوان عالی کشور مورد تائید قرار گرفت و حکم قطعی شده است.

 

وی گفت: امیدواریم با اجرای احکام افراد فاسد، مردم ما از امنیت خوبی برخوردار شوند و ناامنی از جامعه رخت بربندد.

 

تجاوز به زنان شوهردار و دختران باکره توسط پستچی قلابی

 

مطالب مرتبط با تجاوز

تجاوز به زن شوهردار تهرانی در بیابان های ورامین + عکس

تجاوز به دختر دانشجوی شهرستانی در صندلی عقب پراید

تجاوز مرد پولدار تهرانی به زن مطلقه خدمتکار

دختر باکره از سوی ناپدری اش مورد تجاوز قرار گرفت

تجاوز به زنان ها توسط زن و شوهر فالگیر در تهران

مردی که به دختر 3 ساله تجاوز کرده بود تیرباران شد+ تصاویر

آنجلینا جولی در میان دختران قربانی تجاوز جنسی + تصاویر

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری