الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

تجاوز به زن شوهردار تهرانی در بیابان های ورامین + عکس

مجموعه : اخبار حوادث
تجاوز به زن شوهردار تهرانی در بیابان های ورامین + عکس

تجاوز به زن شوهردار تهرانی در بیابان های ورامین

تجاوز به زن شوهردار تهرانی توسط 3 مرد که یکی از انها فقط راننده بود اتفاق افتاد. 2 مرد جوان نقاب دار پس از اینکه خودروی مرد مسافرکش را که یک زن همراهش بود به بیابان های ورامین کشاندند شروع به تجاوز به زن شوهردار تهرانی کردند. دو سال پیش زن جوانی در اطراف ورامین سوار خودرو مسافربری شده بود که دربین راه دو مرد دیگرهم سوارشدند.

 

اما ناگهان آنها که چاقو به‌دست داشتند راننده و مسافردیگرش را تهدید کردند و پس ازکشاندن خودرو به محلی خلوت، راننده را مجبور به توقف کردند. دو شیطان صفت، زن جوان را بدون توجه به التماس‌هایش مورد تجاوز جنسی قرار دادند و بعد هم از راننده خواستند به قربانی‌ شان تجاوز جنسی کند.

تجاوز به زن شوهردار تهرانی در بیابان های ورامین + عکس

آنها پس ازجنایت سیاهشان زن جوان را رها کرده ومتواری شدند. این زن درپی رهایی از دام کفتارها و درحالی که رنگ به رخسار نداشت خود را به نزدیک‌ترین کلانتری رساند واز سه مرد متجاوز جنسی شکایت کرد.

 

تایید حکم اعدام متجاوزان به زن تهرانی در ورامین

سرانجام فرید، یاشار وسهراب با ردیابی‌های تخصصی کارآگاهان به دام افتادند. آنها در نخستین جلسه دادگاه به اتهام تجاوز به عنف به اعدام محکوم شدند.اما پس ازاعتراض‌شان پرونده به دیوانعالی کشورارسال شد.

 

قضات عالی‌ رتبه پس ازبررسی‌های تخصصی حکم اعدام دومتجاوزرا تأیید کردند اما حکم سهراب- راننده -را نقض کردند.بنابراین متهم بار دیگر دیروز در شعبه ششم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی شقاقی وبا حضور قاضی رستمی- مستشار دادگاه-پای میز محاکمه ایستاد.

 

درابتدای جلسه دادگاه، شاکی پرونده بار دیگرخواستار اشد مجازات راننده شیطان صفت شد.سپس متهم به دفاع ازخود پرداخت وبا ابرازپشیمانی مدعی شد با زور و تهدید دو مسافرش مجبور به این کارشده است. پس ازپایان دفاعیات متهم، قضات وارد شور شدند و قرار است بزودی حکم خودرا صادر کنند.

 

منبع: رکنا

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری