الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

تجاوز مرد پولدار تهرانی به زن مطلقه خدمتکار

مجموعه : اخبار حوادث
تجاوز مرد پولدار تهرانی به زن مطلقه خدمتکار

تجاوز مرد پولدار تهرانی به زن مطلقه خدمتکار

تجاوز مرد تهرانی به خدمتکارش در خانه باعث شد وی خیلی زود دستگیر شود. این مرد پولدار پس از اینکه زن مطلقه خدمتکار را برای کار کردن به آپارتمان خود برد به وی تجاوز کرد و سپس زن را از خانه اش بیرون کرد.

 

زن جوانی حدود ۱۰ روز قبل شکایت کرده بود با مشاهده یک آگهی برای کار خانگی، به آپارتمانی درغرب تهران رفته اما توسط مردی مورد تعرض قرار گرفته است.

 

پس از این شکایت، مرد جوان تحت بازجویی قرارگرفت اما منکرتجاوز شد. با این حال شاکی و متهم صبح دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران که به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور قاضی واعظی – مستشار دادگاه- تشکیل شده بود پای میزمحاکمه ایستادند.

 

در ابتدای جلسه، شاکی در حالی که اشک می‌ریخت به قضات گفت:

«حدود ۱۰ سال قبل از همسرم که به جرم مواد مخدر زندانی بود طلاق گرفته‌ام. در این مدت با کار کردن در خانه‌های مردم، تهیه و فروش ترشی و سبزی مخارج زندگی خودم و فرزندم را تهیه کرده‌ام. چندی قبل درحالی که به فکرکاری بهتر و پردرآمدتر بودم از طریق یک سایت با آگهی مرد شیاد روبه‌رو شدم.

 

بعد هم تماس گرفتم و پس از دقایقی گفت‌و‌گو، آدرس خانه‌اش را گرفتم تا برای صحبت درباره کار به آپارتمانش بروم. روزی که به آپارتمانش رفتم او در خانه تنها بود. در حال صحبت درباره شرایط کار و حقوق و مزایا بودیم که ناگهان این مرد بی‌رحم پیشنهاد کثیفی داد اما گفتم زن آبرومندی هستم و… ولی او که هدف شومی داشت بی‌محابا به طرفم هجوم آورد و دراوج بی‌پناهی به من تجاوز کرد.

 

افسوس که صدایم به هیچ جایی نرسید. بعد هم تهدید کرد اگرشکایت کنم انتقام سختی خواهد گرفت. سپس فرزین- متهم ۳۰ساله- پای میز محاکمه ایستاد اما در دفاع ازخود گفت:

 

«این زن با پای خودش به خانه‌ام آمد و تمامی گفته‌هایش دروغ است چراکه با میل خودش با من رابطه داشت و تجاوز نکرده ام. قرار بود او سه ماه در خانه‌ام کار کند و ماهانه یک میلیون و دویست هزار تومان حقوق بگیرد، چرا که همسرم مریض است. برای همین درخواست کارگر کرده بودم.»

 

در این هنگام رئیس دادگاه از متهم پرسید چرا زن مطلقه‌ای را برای کاردرخانه ات خواسته بودی؟ متهم پاسخ داد: برای اینکه می‌خواستم راحت باشم. درهمین هنگام قاضی گفت:

 

«این موضوع نشان می‌دهد که تو صرفاً یک زن کارگر نمی‌خواستی!» و…ناگهان متهم گفت: «من با حضور یک شاهد این زن را به عقد موقتم درآوردم، اما فقط به‌صورت کلامی و…درهمین هنگام زن جوان گفت: «این مرد فریبکار دروغ می‌گوید چراکه هیچ شاهدی وجود نداشت. اگرشاهد دارد حتماً به دادگاه بیاورد.» و…

 

بدین‌ترتیب پس از پایان بازجویی مقدماتی متهم در رابطه با تجاوز به زن مطلقه با قرار وثیقه دو میلیارد ریالی بازداشت شد. قرار است قضات برای صدور رأی در جلسه دیگری همسر متهم و شاهدش را به دادگاه احضار کنند.

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری