لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

تصادف خونین سه دختر موتور سوار در قم

مجموعه : اخبار حوادث
تصادف خونین سه دختر موتور سوار در قم

تصادف خونین سه دختر موتور سوار در قم

دخترانی که سوار موتور می شوند موارد ایمنی را نیز باید رعایت نمایند اگر بدون گواهینامه موتور سواری نمایند بر خلاف قوانین راهنمایی و رانندگی عمل کرده اند و مجرم شناخته می شوند دیروز در اتوبان قم دختران زیر بیست سال بر روی موتوری سوار شده بودند که سرعت زیاد باعث شد دختران موتور سوار موتورشان واژگون گردد و هر سه دختر مصدوم شده و به بیمارستان برند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تصادف خونین سه دختر موتور سوار در قم را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

واژگونی سه دختر موتور سوار در قم

روز گذشته یک دستگاه موتور سیکلت که سر نشینان آن سه دختر بودند وارد اتوبان اصلی قم شدند که به علت عدم کنترل تعادل از موتور سیکلت سقوط کردند و باعث جراحت شدید آنها شد.

 

این سه دختر ۱۵ ساله – ۲۰ ساله و ۱۸ ساله بدون داشتن گواهینامه رانندگی موتور سیلکت اقدام به موتور سواری کردند و به دلیل نداشتن مهارت موتور سواری در اتوبان اصلی شهر قم واژگون شدند.

 

دختران موتور سوار بعد از واژگونی به بی هوش شدند.

 

واژگونی سه دختر موتور سوار در قم

تصادف خونین سه دختر موتور سوار در قم

تصادف دختر موتور سوار در قم

مهدی فراهانی به جزئیات این حادثه پرداخت و اظهار کرد:عصر روز پنجشنبه حادثه ای به مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ قم اعلام شد که با سایر حوادث ترافیکی تفاوت اساسی داشت. 

 

وی گفت:سقوط از موتورسیکلت در یکی از جاده های اصلی برون شهری قم باعث آسیب دیدن راکب و دو سرنشین موتورسیکلت که هر سه نفر خانم بودند شد.

 

فراهانی سن این مصدومان را ۱۵ تا ۲۰ سال اعلام کرد و افزود:پس از اعلام این خبر، بلافاصله دو آمبولانس به محل حادثه اعزام شده و کارشناسان فوریت های پزشکی پس از انجام اقدامات اولیه درمانی، مجروحان را به بیمارستان منتقل کردند.

 

به گفته معاون مرکز فوریت های پزشکی استان قم این سه خانم (دو سرنشین و یک راکب) با درجه های شدید و خفیف مصدوم شده بودند.

 

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب