الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

تنبیه شاگرد توسط مدرس قرآن باعث مرگش شد + تصاویر

مجموعه : اخبار حوادث
تنبیه شاگرد توسط مدرس قرآن باعث مرگش شد + تصاویر

تنبیه شاگرد توسط مدرس قرآن باعث مرگش شد

چند روز پیش دانش اموزی به دلیل انجام  ندادن تکالیف قرآن خود توسط مدرس قرآن تنبیه شد این کودک در اثر ضربات شلنگ زخم پایش عفونت کرده و به بیمارستان منتقل شد این پسر بچه در اثر عفونت شدید پایش را پزشکان قطع نمودند ولی عفونت وی آنقدر شدید بود که دچار مرگ شاگرد شد تنبیه بدنی در ایران خیلی وقت می باشد که جرم است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تنبیه شاگرد توسط مدرس قرآن باعث مرگش شد را در سایت سماتک خواهید خواند با ما همراه باشید.

 

تنبیه دانش آموز توسط معلم قرآن به مرگ منجر شد این خبر را رسانه های مالزی منتشر کردند! دانش آموزی که تکالیف درسی خود را انجام نداده بود توسط معلم قرآن با شلنگ آب تنبیه شد و کشته شد.

 

این معلم قرآن با شلنگ آب به پاهای دانش آموز ضربه زده است و باعث عفونت پاهای او شده است.

 

عفونت پای این دانش آموز قابل مهار نبوده و پاهای او قطع شده ولی متاسفانه چند روز بعد این دانش اموز بر اثر عفونت شدید می میرد.

 

تنبیه دانش آموز توسط معلم قرآن

تنبیه شاگرد توسط مدرس قرآن باعث مرگش شد + تصاویر

 

وزیر پیشین اطلاعات مالزی، زین‌الدین مایدین روز ۲۷ آوریل (۷ اردیبهشت) پس از جنجال خبری ناشی از مرگ یک دانش‌آموز در یکی از مدارس قرآن این کشور، خواهان تعطیلی همه این مدارس شد. او همچنین اعلام کرد که هرگاه اجرای این درخواست در شرایط کنونی ممکن نباشد، حداقل این مدارس می‌بایست تا اطلاع ثانوی تعطیل شوند.

 

در کشور مالزی روز به روز بر تعداد مدارس اسلامی و کلاس‌های قرآن افزوده می‌شود. بر اساس اظهارات وزیر پیشین اطلاعات این کشور، این مدارس اسلامی با شیوه‌های بسیار عقب‌مانده و خشن اداره می‌شوند.

 

یکی از سرشناس‌ترین فعالان مدنی در مالزی، مارینا مهاتیر پیرامون قتل این نوجوان یازده‌ساله با انتشار پستی بر روی صفحه فیسبوک خود به مسئولان کشور مالزی یادآور شده است که وظیفه اصلی آن‌ها دفاع از امنیت کودکان است و نه اینکه این کودکان را به دست معلمان و مربیانی بسپارند که فاقد شایستگی برای این کار هستند. او خواستار دور کردن کودکان از دست چنین معلمانی شده است.

 

قطع هر دو پا

معلم این کلاس قرآن به بهانه سروصدا کردن این کودک را تنبیه کرده بود. این کودک ۱۱ ساله که محمد قذافی نام دارد، به همراه ۱۴ شاگرد دیگر این مدرسه اسلامی توسط معلم‌شان تنبیه شده بود. این معلم قرآن برای تنبیه این کودکان از شیلنگ آب استفاده کرده بود.

 

شدت جراحت پاهای این کودک چنان بوده که ناگزیر او را به بیمارستان منتقل می‌کنند. پزشکان چون موفق به درمان زخم‌های این کودک نمی‌شوند، هر دو پای این کودک را قطع می‌کنند. این اقدام اما کارساز واقع نمی‌شود و نمی‌تواند مانع از مرگ این کودک گردد.

 

نجیب رزاق، نخست وزیر مالزی و دیگر اعضای دولت با خانواده این کودک ابراز همدردی کرده‌اند. این در حالی است که رزاق روز ۲۶ آوریل (۶ اردیبهشت) اعلام کرده بود که دولت برای تقویت اسلام در مالزی مایل است از مدارس خصوصی قرآن در آن کشور حمایت مالی کند.

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری