تکه پاره نمودن نوزاد توسط سگهای وحشی + تصاویر

تکه پاره نمودن نوزاد توسط سگهای وحشی + تصاویر

تکه پاره نمودن نوزاد توسط سگهای وحشی

نوزادی که از راه نامشروع به دنیا آمده بود مادرش به طرز بی رحمانه ای رها نموده و توسط سگهای ولگرد خورده شد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تکه پاره نمودن نوزاد توسط سگهای وحشی را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

یک مادر بی رحم با سنگدلی و قساوت نوزادش را بعد از به دنیا آوردن به حال خود رها کرد تا بمیرد .عکس های منتشر شده از خورده شدن نوزاد تازه متولد شده که توسط سگهای گرسنه و ولگرد نیروهای پلیس را برای یافتن عامل این جنایت و مادر بیرحم نوزاد رها شده بسیج کرد.

 

خوردن نوزاد توسط سگ

تکه پاره نمودن نوزاد توسط سگهای وحشی + تصاویر

عمل وحشیانه مادری که باعث شد نوزادش تکه پاره شده و توسط سگها خورده شود در دنیا جنجال برانگیز شده است این نوزاد که تازه به دنیا آمده بود در منطقه ای که پر از سگ های وحشی بود توسط مادرش رها شد .

 

تراژدی دردناک تولد و مرگ نوزادی در شمالی ترین منطقه هندوستان خشم برانگیز بود. پلیس هندوستان در جستجوی مادری است که ساعتی بعد از به دنیا آوردن نوزادش او را میان بوته ها رها کرد تا خوراک سگهای ولگرد شود.

 

 به گزارش سماتک “به دلیل وضعیت نامناسب جسد نوزاد بی گناه انتشار تصویر به طور واضح ممکن نبود”

 

عکس نوزاد رها شده برای مرگ

تکه پاره نمودن نوزاد توسط سگهای وحشی + تصاویر

خورده شدن یک نوزاد توسط سگها

مردی به نام “بهادر سینگ” ساعت ۷ صبح هنگام عبور از مسیر همیشگی اش متوجه بدن نیمه خورده شده نوزادی شد که میان بوته ها رها شده است ، با دیدن این صحنه دردناک به سرعت تعدادی از اهالی روستا را برای کمک صدا زد . با تماس مردم روستا پلیس در محل حاضر شد و جسد نیمه نوزاد را برای انجام بررسی های دقیق پزشکی قانونی با خود بردند.بر اساس نتایج بررسی های پزشکی قانونی نوزاد تنها چند ساعت از تولد نوزاد می گذشته است و زمانی که او رها و خوراک سگها شده کاملا زنده و سالم بوده است.

 

 به گزارش سماتک کاربران شبکه های اجتماعی واکنش های تندی را به این حادثه نشان دادند و از نیروهای پلیس درخواست جدی داشتند تا مادر بی رحم این نوزاد هرچه سریعتر به سزای عمل زشت خود برسد.

 

جدیدترین مطالب