قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

حبس به دلیل فرستادن صلوات در مراسم تدفین + تصاویر

مجموعه : اخبار حوادث
حبس به دلیل فرستادن صلوات در مراسم تدفین + تصاویر

حبس به دلیل فرستادن صلوات در مراسم تدفین

صلوات یکی از جملات زیبا در اسلام می باشند خیلی از مسلمان ها صلوات فرستادن را دوست دارند قبل هر کاری صلوات می فرستند در جمهوری آذربایجان یک فردی که در مراسم دفن صلوات فرستاده بود به زندان روانه شد او می گفت من همیشه برای مردگان صلوات می فرستم ولی نمی دانستم این بار به زندان خواهم رفت در ادامه جزئیات بیشتر حبس به دلیل فرستادن صلوات در مراسم تدفین را در سایت سماتک خواهید خواند با ما همراه باشید.

 

60 روز زندان مجازات فرستادن صلوات در جمهوری آذربایجان

حکومت جمهوری آذربایجان در ادامه سیاست های ضد اسلامی، فرستادن صلوات را هم برنمی تابد به طوری که نیروهای امنیتی آن، یک شهروند را به خاطر این کار دستگیر و به 60 روز حبس محکوم کرده است.

 

در ادامه سیاست مقابله با احیای مظاهر اسلام در جمهوری آذربایجان، نیروی پلیس شهرستان «آقجه بدیع» این کشور در اقدامی عجیب، یکی از دینداران این شهر را «به جرم فرستادن صلوات» در مراسم دفن یکی از کشته های جنگ قره باغ بازداشت و به شصت روز زندان محکوم کرد.

حبس به دلیل فرستادن صلوات در مراسم تدفین + تصاویر

نوفل حاجی اف، یکی از مومنان شهرستان «آقجه بدیع» پس از بازداشت به خاطر فرستادن صلوات در مراسم دفن شهید، به دادگاه این شهرستان برده شده و قاضی دادگاه نیز وی را به دو ماه بازداشت محکوم کرد. قاضی دادگاه این حکم را با استناد به «قانون جرایم انضباطی» جمهوری آذربایجان صادر کرد!

حبس به دلیل فرستادن صلوات در مراسم تدفین + تصاویر

 در ادامه برخوردهای غیرقانونی با دختران دانش آموز و معلمان محجبه در مدارس این کشور، مدیر مدرسه شماره شش شهرستان «بیلقان» ، خانم گونل صادق اوا، یکی از معلم های این مدرسه را به خاطر حفظ حجاب ، از کار اخراج کرد.

 

گونل صادق اوا گفت با آنکه از سال 2011 به خاطر داشتن حجاب با مشکلی در مدرسه مواجه نشده بودم، اخیرا حسین عباسقلی اف، مدیر این مدرسه دستور داد بدون حجاب در مدرسه حاضر شوم و به علت خودداری از برداشتن حجاب، مرا از مدرسه اخراج کرد.

 

مدیر مدرسه شماره شش شهرستان بیلقان جمهوری آذربایجان این معلم محجبه را براساس ماده 70 قانون کار این کشور مبنی بر «انجام ندادن وظیفه شغلی و عمل نکردن به مقررات تعیین شده در قرارداد کاری» از مدرسه اخراج کرده است!

 

حسین عباسقلی اف، مدیر مدرسه نیز تایید کرد خانم گونل صادق اوا را به خاطر داشتن حجاب ، از شغل معلمی در این مدرسه اخراج کرده است.

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری