لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

دختر باکره از سوی ناپدری اش مورد تجاوز قرار گرفت

مجموعه : اخبار حوادث
دختر باکره از سوی ناپدری اش مورد تجاوز قرار گرفت

دختر باکره از سوی ناپدری اش مورد تجاوز قرار گرفت

تجاوز ناپدری به دختر باکره در استان البرز حادثه تلخ دیگری می باشد که در ایران اتفاق افتاده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دختر باکره از سوی ناپدری اش مورد تجاوز قرار گرفت را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

به گزارش سماتک: تجاوز ناپدری به دختر ۷ ساله اش که در گوشه ای از مرکز درمانی به ادامه زندگی خود می پردازد.دختری که داستان زندگی تلخش داستان پر غصه و روایت زندگی آتناهاست.این دختر بچه‌های پاک و معصومی که هنوز دلبسته عروسک بازی هستند.اما در تلخی ناتمام این زندگی، قربانی هوی و هوس نامردانی می شوند که …

دختر باکره از سوی ناپدری اش مورد تجاوز قرار گرفت

دختر باکره از سوی ناپدری اش مورد تجاوز قرار گرفت

دختر باکره از سوی ناپدری اش مورد تجاوز قرار گرفت این دختر در بیمارستان بستری شده است ناپدری او مورد تجاوزهای پی در پی قرار داده است بدن او زخمی می باشد و بسیار از لحاظ روحی آسیب دیده است.

داستان آتنای هفت ساله را همه شنیده اند.
دختر باکره که برای آب خوردن به مغازه ای رفت که صاحبش رسم مهربانی و انسانیت را از یاد برده بود و …

 

هنوز داغ آتنای پارس آبادی سرد نشده که خبر آزار و اذیت جنسی دخترکی هفت ساله در استان البرز سرزبان ها افتاده.
دختری به نام کیمیا که از طرف ناپدری مورد تجاوز قرار گرفت تا این روزها روی تخت بیمارستان روزگار بگذراند.

 

جزئیات تجاوز ناپدری به دختر ۷ ساله

آدرس روی کاغذ را نگاه می کنم. طبقه دوم. بخش کودکان. اتاق ۱۰۳.
در اتاق باز است و مددکاری که کارهای درمانی کیمیا را انجام می دهد کنار تختش نشسته است.

 

عروسکی سفید رنگ گوشه تخت افتاده و دختری که نامش کیمیاست آرام و بیصدا کنار عرسک خوابیده.انگار نه انگار که دختری هفت ساله است و پر از انرژی.همسالانش یک جا بند نمی شوند اما کیمیا نه تنها حرف نمی زند و بازی نمی کند بلکه با عروسک سفید رنگش هم قهر کرده.

 

کنارش می نشینم. ملحفه عروسکی اش را روی صورتش می کشد و می گوید با همه قهرم…

 

مدد کارش با دیدن این حرکت به کیمیا می گوید: سعی کن بخوابی عزیزم.

ما چند دقیقه بعد برمی گردیم. اتاق خلوت و آرام دختر باکره را ترک می کنیم تا برایچند لحظه پای صحبت و درددل مددکار کیمیا بنشینیم و جویای حال دختر ۷ ساله ای باشیم.دختری که این روزها لبخندش هم درد می کند.

 

کیمیا ٧ ساله به همراه مادر و مادربزرگش در کرج زندگی می کرد،
پس از سلب حضانت او از پدر واقعی ( به دلیل اعتیاد شدید ، عدم حمایت مالی و عاطفی فرزند و همسر ،آزار و اذیت جسمی و ضرب و شتم کیمیا و مادرش و…) حضانت کودک به مادرش داده شده و پدر و مادر از هم جدا می شوند.

 

رقیه موسوی مددکار موسسه خیریه مهرآفرین می گوید : پس از گذشت حدود یک سال، مادر کیمیا،برای تأمین مخارج و دیگر حمایت ها با مردی ازدواج کرد که ۵ سال از او کوچکتر بود.

 

جزئیات تجاوز ناپدری به دختر ۷ ساله

موسوی می افزاید : طبق بررسی های صورت گرفته مشخص شد بابک علاوه بر مصرف مواد مخدر( شیشه )، دارای افکار عجیب و توهمات خاص است. مادر کیمیا زمانی متوجه این رفتارها می شود که با بابک ازدواج کرده بود.

 

وی در این خصوص توضیح می دهد: پس از اینکه مددجو(مادر کیمیا) با
همسرش عقد موقت ( صیغه) می کند متوجه رفتارهای عجیبی از سوی بابک می شود.

یکی از این رفتارهای عجیب قرص خوابی است که هر شب به مادر کیمیا می داد؛ به این بهانه که خوابی آرامتر داشته باشد.

 

موسوی می‌افزاید: ناپدری بارها( طبق گفته کیمیا ٧٠ بار ) به وی تجاوز کرده است.مادر از این تجاوزها بی اطلاع بوده و درخواست دارد، به قاضی بگوییم او(مادر کیمیا) بی گناه است.

 

وی ادامه می دهد: از آنجا که خواب مادر کیمیا سنگین بوده و قرص خواب هم می خورده،بابک از این خواب سنگین و مداوم سوء استفاده میکرده و به آزار دختر باکره هفت ساله می‌پرداخته است.

 

چند دقیقه بعد به اتاق باز می گردیم. کیمیا هنوز علاقه‌ای به صحبت کردن ندارد اماوقتی مددکار با او صحبت می کند عروسکش را در آغوش می کرد و با زبان کودکانه شروعبه تعریف ماجرایی می کند که بارها وبارها تکرار شده است.

 

جزئیات تجاوز ناپدری به دختر ۷ ساله

دخترک معصوم به راحتی در مورد نحوه‌ی ارتباط ناپدری با خود توضیح می‌دهد و ایننشان از تکرار این اتفاق و پذیرش اجباری ( به دلیل ترس از تنبیه فیزیکی به وسیله شلنگ) است.

 

مادر نیز از زندانی شدن در خانه توسط همسر ، مورد ضرب و شتم قرار دادن به وسیله ی شلنگ ،اجبار به استفاده از قرص‌های محرک و خواب آور خود و دخترش صحبت میکند.

 

ناپدری متجاوز پس از بازداشت و زندانی شدن اعتراف کرده که شیطان پرست بوده وبه دختربچه ها علاقه داشته و به خاطر کیمیا با مادرش ازدواج کرده است.

 

طبق گفته مددکار کیمیا ، مادر کیمیا که دچار مشکل عصبی شدیدی شده تحتدرمان قرار گرفته و کیمیا به بهزیستی سپرده خواهد شد.

 

وی می افزاید : بی اطلاعی و نداشتن آگاهی از سوی مادر جهت مراقبت از کودکو ندادن آموزش به کودک در مواقع آزار جنسی از علل بروز این اتفاق ناگوار است .

 

کیمیا را با تمام دردها و تلخی هایی که بر روح و جسمش وارد شده ترک می کنیم.کیمیایی که برای التیام زخم هایش به زمان نیاز دارد. آن هم نه یک سال و دو سال .

 

بلکه چند سال. شاید پس از این زمان طولانی اندکی از دردهایش التیام پیدا کند. شاید…

 

دختر باکره از سوی ناپدری اش مورد تجاوز قرار گرفت

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب