لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

دختر دانشجو توسط چهار نفر از همکلاسی هایش تجاوز و اعدام شد

مجموعه : اخبار حوادث
دختر دانشجو توسط چهار نفر از همکلاسی هایش تجاوز و اعدام شد

دختر دانشجو توسط چهار نفر از همکلاسی هایش تجاوز و اعدام شد

 

یک دختر دانشجو به صورت وحشیانه مورد تجاوز چهار نفر از همکلاسی هایش قرار گرفته و در حمام خانه اش پسرها اعدامش کردند این موضوع اصلا در دانشگاه هندوستان زیاد مسئله مهمی نبود و مسئولان به این جنایت هولناک رسیدگی نمیکنند.

 

تجاوز 4 پسر به دختر دانشجو و دار زدن او در حمام

 

دختری که قربانی تجاوز جنسی 4 پسر دانشجو شد که از سال بالایی های کارشناسی ارشدش بودند و سپس به طرز فجیعی به قتل رسید. آمار تکان دهنده از تجاوزهای هندوستان. دانشجوی پسر به خاطر آزار جنسی یک دختر دانشجو دستگیر شدند. جسد این دختر که از سوی دانشجویان مقطع ارشد دانشگاه اش مورد تعرض قرار گرفته بود در حالی که به دار آویخته شده بود، پیدا شد.

 

“اسناس” دانشجوی سال دوم رشته میکروبیولوژی یکی از دانشگاه های هند که توسط ۴ دانشجوی مقطع ارشد همان دانشگاه مورد تجاوز قرار گرفته بود جسدش پیدا شد. به گزارش سماتک جسد قربانی حلق آویز در حمام خانه اش در وتکرا، هند پیدا شد. طبق گزارش یکی از رسانه های هند به رغم تعدد

 

شکایت این دختر به مسئولان دانشگاه مبنی بر تعرض جنسی، اما هیچ اقدام قانونی در این زمینه صورت نگرفته و قربانی بنابر شهادت همکلاسی های اش به دفعات مورد آزار جنسی قرار گرفته است. در حالی که هیچ یادداشتی مبنی بر خودکشی در کنار جسد اسناس یافت نشده،

 

پلیس تحقیقات خود را پیرامون مرگ مشکوک این دختر آغاز کرد و با توجه به شهادت برخی از دانشجویان و هم کلاسی های این دختر، ۴ پسر دانشجو را بازداشت کرده است و تحقیقات از این متهمان ادامه دارد.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب