لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

دختر زیبا بعد از تجاوز بصورت آنلاین خودکشی کرد + تصاویر

مجموعه : اخبار حوادث
دختر زیبا بعد از تجاوز بصورت آنلاین خودکشی کرد + تصاویر

دختر زیبا بصورت آنلاین خود را به دار آویخت

فیلم آنلاین دختر زیبا که خودش را به دار آویخت جنجال برانگیز شد این دختر 12 سال دارد که با موبایل خود از حلقه آویز کردنش فیلم تهیه می کرد و این فیلم در فضای مجازی خیلی سریع پخش شد این دختر کم سن و سال ادعا می کند که یکی از اعضای خانواده او به این دختر تجاوز جنسی کرده اند در ادامه تصاویری از دختر زیبا بعد از تجاوز بصورت آنلاین خودکشی کرد را در سایت سماتک خواهید دید.

 

خودکشی آنلاین دختر نوجوان جنجال به پا کرد
دختر ۱۲ ساله‌ای مقابل دوربین خودکشی و فیلم آن در فضای مجازی پخش شده است. پلیس اما در تلاش است تا فیلم خودکشی آنلاین کاتلین نیکول دیویس (Katelyn Nicole Davis) را پاک کند اما هیچ مجرای قانونی برای این کار وجود ندارد.

دختر زیبا بعد از تجاوز بصورت آنلاین خودکشی کرد + تصاویر

خودکشی دختر ۱۲ ساله به صورت انلاین

به گزارش ایندیپندنت، ویدیوی خودکشی دختر ۱۲ ساله که توسط دوربین تلفن همراهش به صورت آنلاین ضبط شده است، تاکنون میلیون‌ها بار بازدید داشته و حتی برخی خواستار پاک شدن آن از فضای مجازی هستند.

 

در این ویدیو، کاتلین نیکول ۱۲ ساله ادعا می‌کند که توسط یکی از اعضای خانواده‌اش مورد سو استفاده جنسی قرار گرفته و سپس دست به خودکشی می‌زند. کاتلین از یک اپلیکیشن رسانه جاری (livestreaming) برای این منظور استفاده کرده است. اما پس از مرگ کاتلین، ویدیوی خودکشی او به سرعت در شبکه‌های مجازی پخش و همرسانی شد.

 

ویدیوی ۴۲ دقیقه‌ای آماده سازی و خودکشی کاتلین تا چند روز در فیسبوک و یوتیوب موجود اما پس از درخواست ایندیپندنت حذف شد. این ویدیو تا پیش از حذف در یوتیوب نزدیک به ۴۰ هزار مرتبه بازدید داشت. اما سایت‌های دیگر همچنان این ویدیو را پخش و حتی برخی از آن درآمد زایی می‌کنند.

 

پس از آنکه خبر اقدام به خودکشی کاتلین به گوش پلیس رسید، نیروهای پلیس به خانه آن‌ها در “سدارتاون” جورجیا رفتند و وی را به بیمارستان رساندند اما کار از کار گذشته بود.

 

جنجال خودکشی آنلاین دختر ۱۲ ساله

اما افراد زیادی تاکنون درخواست خود مبنی بر حذف هرگونه ویدیو، پست اینترنتی یا نظرات در این مورد را مطرح کرده‌اند. گرچه پلیس از هیچ قدرت قانونی برای حذف این موارد از فضای برخوردار نیست، برخی از وبسایت‌ها با حذف داوطلبانه آن‌ها موافقت کرده‌اند. کنی داد، رئیس پلیس، در گفتگو با فاکس ۵ نیوز گفت: «خواهش ما این است که همه این ویدیو را برای احترام به خانواده کاتلین و اجتناب از آسیب رساندن به کودکان دیگر حذف کنند. ما با برخی سایت‌ها تماس گرفتیم و درخواست حذف آن را مطرح کردیم، در حالی که از نظر قانونی آن‌ها می‌توانند زیر بار درخواست ما نروند.»

 

برخی می‌گویند که موارد قانونی و مسئولیت‌پذیری پیرامون پلتفرم‌های شبکه‌های مجازی پیچیده است اما باید اخلاقیات را نیز در نظر گرفت تا از آسیب‌های بیشتر جلوگیری شود. گفتنی است این نخستین باری نیست که از شبکه‌های مجازی به دلیل پخش ویدیوهای نامناسب انتقاد شده است. در آوریل سال گذشته میلادی، دختری متهم به پخش زنده صحنه تجاوز دوستش در توئیتر شده بود.

دختر زیبا بعد از تجاوز بصورت آنلاین خودکشی کرد + تصاویر

بخش‌هایی از ویدیوی ۴۲ دقیقه‌ای خودکشی کاتلین

جدیدترین مطالب