لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

دختر نوجوان توسط داماد خانواده حامله شد !

مجموعه : اخبار حوادث
دختر نوجوان توسط داماد خانواده حامله شد !

دختر نوجوان توسط داماد خانواده حامله شد !

دختر 13 ساله ای که از درد شکم به بیمارستان مراجعه کرد در طی بررسی ها و آزمایشات گوناگون پزشکان انجام دادند پی بردند که دختر نوجوان حامله است و به والدین که گفتن والدینش از شنیدن این خبر بسیار وحشت زده شدند و نمی دانستند چه کسی دختر نوجوانشان را حامله کرده است بعد از این درد ها مادر دختر از اینکه یک دختر 13 ساله بدون دلیل حامله شود متعجب شد و در یک اقدامی راز حامله شدنش فاش شد در ادامه دختر نوجوان توسط داماد خانواده حامله شد را در سایت سماتک خواهید خواند با ما همراه باشید.

 

پزشکان پس از معاینه متوجه شدند این دختر نوجوان بدون اینکه بداند باردار است و وقتی بررسی کردند از یک رابطه سیاه که در آن دختر13 ساله از سوی مرد آشنایی فریب خورده بود پرده برداشتند.

 

چندی پیش مادرو دختری به بیمارستانی رفتند و ادعا کردند دخترنوجوان شکم درد دارد و امانش بریده شده است وقتی این دختر معاینه شد همه پی بردند که وی باردار است و این درحالی بود که این دختر اصرار داشت با هیچ پسری دوستی نکرده و حتی موبایل ندارد که با کسی رابطه تلفنی نیز داشته باشد.

 

پرسنل بیمارستان وقتی مادر را آگاه کردند که دخترنوجوانش باردار بوده و بچه زودتراز زمان عادی درحال متولد شدن است این مادر غش کرد و بعد نزد دخترش رفت تا او را از مادر شدن مطلع کند.

 

بارداری دختر 13 ساله توسط داماد

دختر13 ساله باز اصرار داشت با کسی دوستی نکرده تا اینکه مادرش گفت او باردار است و بچه حتما پدری دارد دخترنوجوان با شنیدن این ماجرا به گریه افتاد و درحالیکه خجالت می کشید و می ترسید فاش کرد دامادشان-شوهرخواهر-او را فریب داده و با وی ارتباط پنهانی داشته است.

بنابه این گزارش، پس از تولد نوزاد که سالم نیز بود سرنوشت این دختر13ساله به حراست بیمارستان گزارش شد و با مخابره چنین اقدام وحشتناکی به پلیس و دستگاه قضایی داماد فریبکار تحت تعقیب قرار گرفت.

 

 منبع :جام نیـوز

جدیدترین مطالب