قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

رابطه جنسی زن هوس ران با پسر نوجوان در کرمانشاه

مجموعه : اخبار حوادث
رابطه جنسی زن هوس ران با پسر نوجوان در کرمانشاه

زن فاحشه به پسر 12 ساله بارها تجاوز کرد

 

رابطه جنسی زن هوس ران با پسر نوجوان در کرمانشاه توسط پلیس فاش شد. یک زن فاحشه در کرمانشاه پسر 12 ساله ای را طعمه هوس بازی های خود قرار داده بود و بارها با این پسر رابطه جنسی داشته است.

 

زن بیوه که بارها به پسر۱۲ ساله همسایه شان تجاوزکرده و وی رابه سوی باتلاق افیونی کشانده است تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

 

راز این پسر نوجوان تا روزیکه او بخاطر فروش مواد بازداشت نشده بود، پنهان ماند و هیچ کس ندانست وی هدف تجاوز زنی هوس‌ران قرار گرفته است. به گزارش سماتک چندی پیش پسری نوجوان بخاطر خرید و فروش مواد مخدر در کرمانشاه بازداشت شد و پرده از سرنوشت شوم خود برداشت.

 

وی گفت: از ۱۰ سالگی با نصب و تنظیم ماهواره برای همسایه ها زندگی می گذراندیم یکی از همسایه ها مدتی بود از شوهرش جدا شده بود حدود ۲۵ سالی داشت، یک روز خواست ماهواره برایش نصب کنم وقتی کارم تمام شد هنوز آنجا را ترک نکرده بودم که دیدم این زن پای فیلم های مبتذل نشسته است او ناگهان پیشنهاد رابطه داد، من هم که همیشه این گونه صحنه ها را می دیدم وسوسه شدم و من و سحر با هم ارتباط برقرار کردیم.

 

یاسر ادامه داد:من از همان روز نخست پشیمان شدم اما سحر مدام به بهانه هایی زنگ می زد و من را به خانه اش می کشاند و با آشنا کردن من با شیشه وابستگی ام را هر روز بیشتر می کرد من شده بودم برده این زن که هربار زنگ می زد می فهمیدم باید بروم شیشه و هرویین بکشم از خودم بدم آمده بود اما به سحر و زهرماری های اطرافش معتاد شده بودم .

 

یاسر افزود:۶ ماهی در این شرایط بودم تا اینکه سحر بدون اینکه به من حرفی بزند از محله مان رفت و من که به او و مواد عادت داشتم دیوانه شدم و چون تا آنروز هزینه ای برای مواد نداده بودم و همیشه میهمان سحر بودم ماندم چه کنم و خیلی زود به خرید و فروش مواد مخدر روی آوردم تا اینکه الان بازداشت شدم و در ۱۶ سالگی باید به زندان بروم.

 

بنابه این گزارش،بازپرس پرونده دستور داد تا یاسر به کانون اصلاح و تربیت انتقال یابد وسحر به اتهام اغفال و تجاوز به پسری در ۱۲ سالگی تحت تعقیب قرار گیرد.

 

رابطه جنسی زن هوس ران با پسر نوجوان در کرمانشاه

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری