رابطه پدر بی حیا با 3 دختر نوجوانش

رابطه پدر بی حیا با 3 دختر نوجوانش

رابطه پدر بی حیا با 3 دختر نوجوانش

پدری بصورت وحشتناک به 3 دختر نوجوانش تجاوز جنسی می کرد این رفتار های ناشایست در کشورهای خارجی بسیار مرسوم می باشد و وقتی از این پدران می پرسند چرا با دخترانشان رابطه جنسی دارند می گویند دخترم با همه رابطه داشت من هم خواستم با او رابطه جنسی داشته باشم در یکی از این کشورها پدری که در حین تجاوز به دخترش بود دستگیر شد در ادامه جزئیات رابطه پدر بی حیا با 3 دختر نوجوانش در حمام را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

تجاوز به 3 دختر نوجوان توسط پدر در حمام خانه

مردی که به سه دختر نوجوان خود تجاوز می نمود دلیل بسیار ناموجهی در دادگاه عنوان کرد و گفت چون دختر وسطی اش باکره نبوده و با پسران دیگر نیز رابطه جنسی در خارج است خانه داشته است من هم خود را مجاز دانستم به او تجاوز کنم.

 

داماد این خانواده، یکی از دختران نوجوان ۱۳، ۱۵ و ۱۷ ساله را در حالی دید که به خود می لرزید وقتی که ماجرا را از زیر زبانشان کشید متوجه شد که پدر خانواده…..عبدالناصر با سن 40 در پی آزار و اذیت سه دختر نوجوان خود بازداشت شد.

 

ماجرا زمانی به گوش مسئولان دادگاه رسدید که داماد خانواده، یکی از دختران جوان ۱۳، ۱۵ و ۱۷ ساله را در حالی دید که به خود می لرزید.وقتی که داماد ماجرا را از زیر زبانشان کشید متوجه شد که پدر خانواده مدتی است در حال آزار و اذیت جنسی آن سه دختر است.

 

پدر خانواده گفته است که هر کاری که دوست دارم انجام می دهم. هاله بکر نیست و بیرون از خانه هم با دیگران در ارتباط است و کار زشت انجام می دهد.طبق اسنادی که درباره عبدالناصر ارائه شده وی بیمار روانی است و این کارها را به خاطر ابتلا به بیماری انجام می داد.

 

 منبع :جام نیوز

جدیدترین مطالب