لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

رابطه جنسی همزمان پرنسس قطر با 7 مرد زیبا اندام در هتل

مجموعه : اخبار حوادث
رابطه جنسی همزمان پرنسس قطر با 7 مرد زیبا اندام در هتل

پرنسس قطر با 7 مرد خوابید!

 

رابطه جنسی همزمان پرنسس قطر با 7 مرد زیبا اندام در هتل همه را شوکه کرد. یکی از عجیب ترین اخباری که این چند روز پیش شنیدیم ننگی بود که بر خاندان سلطنتی قطر به بار آورد. معمولا در خانواده های سلطنتی کشور های مختلف این بی آبرویی ها رواج دارد. اینبار پرنسس قطر همزمان با 7 مرد خوابید که شاید این ننگ تا صد ها سال از دامن قطر پاک نمیشود. با هم جزییات این اتفاق را خواهیم خواند.

رابطه جنسی همزمان پرنسس قطر با 7 مرد زیبا اندام در هتل

به گزارش سماتک به نقل از ای. دابلیو. دی. نیوز، این روزنامه بریتانیایی روز پنجشنبه یک رسوایی بزرگ را فاش کرد که در آن ماموران سرویس امنیتی بریتانیا MI-6 با همکاری مرکز پلیس شهر لندن موسوم به اسکاتلندیارد پس از دریافت شکایات فراوان وارد اتاقی در هتل Excelsior London Hotel لندن شده و در کمال تعجب پرنسس قطری را در حال عیاشی با ۷ مرد پیدا کردند.

 

پس از بازرسی کارت شناسایی معلوم شد که آن زن پرنسس قطر بوده و نامش “شیخا سالوا” است. سالوا عضو خاندان سلطنتی و خواهر ناتنی پادشاه این کشور است.

 

در بازرسی‌های بعدی مشخص شد که شاهزاده قطری از یک واسطه سعودی درخواست کرده بود که در ازای مبلغی هنگفت، شش مرد با مشخصات فیزیکی ویژه نزد او ببرد.

 

پرنسس از میانجی سعودی خود خواسته بود که تا پایان شب در لابی هتل منتظر بماند تا در صورت بروز هر نوع رفتار خشن از سوی مردان به حمایت از او بشتابد، زیرا این اتفاق در ملاقات قبلی رخ داده بود.

 

پرنسس سالوا گفته که قصدش از این کار به هیچ وجه لطمه زدن به اعتبار کشورش نبوده و تا جایی که می‌داند هیچ یک از قوانین کشور بریتانیا را نقض نکرده است. این در حالی است که پلیس بریتانیا به وی متذکر شد که استفاده از اشخاص دارای سابقه کیفری برخلاف قوانین بریتانیا است. گفتنی است این اتفاق نمی‌تواند به روابط قطر و بریتانیا خدشه وارد کند، زیرا ظاهرا پرنسس قطر از مصونیت دیپلماتیک برخوردار بوده است.

 

پلیس بریتانیا این موضوع را به اطلاع سفارت قطر رساند، اما این سفارتخانه تمام تلاشش را حول محور مخفی نگه داشتن ماجرا معطوف کرد. سفارت قطر در بریتانیا سعی کرد در ازای پرداخت رشوه‌ای سنگین (۵۰۰ میلیون پوند) به روزنامه «فایننشال تایمز» مانع از افشای این خبر شود، اما آن روزنامه پیشنهاد وسوسه‌انگیز آن‌ها را رد و خبر را منتشر کرد.

 

رابطه جنسی همزمان پرنسس قطر با 7 مرد زیبا اندام در هتل

جدیدترین مطالب