لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

زایمان زن حامله در کنار حیوانات وحشی جنگل + تصاویر

مجموعه : اخبار حوادث
زایمان زن حامله در کنار حیوانات وحشی جنگل + تصاویر

زایمان زن حامله در کنار حیوانات وحشی جنگل

خیلی از زنان به صورت طبیعی وضع حمل می نمایند و اعتقادی به سزارین ندارند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر زایمان زن حامله در کنار حیوانات وحشی جنگل را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

زایمان زن جوان هندی در آمبولانس محاصره شده با شیرهای گرسنه در جنگل

 به گزارش سماتک لحظات سخت زایمان برای زن جوان و نوزادش با قرار گرفتن در شرایط حساس و دشوار سخت تر شد چرا که آمبولانسی که قرار بود او را برای زمان به بیمارستان برساند میانه جنگل توقف کرد تا نوزاد متولد شود.

 

زایمان زن باردار وسط جنگل شیرهای وحشی

مانگوبن ماکوانا 32 ساله هرگز شبی را که مجبور شد وسط جنگلی خوفناک نوزادش را به دنیا بیاورد را فراموش نخواهد کرد.ساعات نیمه شب جمعه درد زایمان خانم “مانگوین” آغاز شد اما از آنجایی که روستای آنها از بیمارستان دور بود باید با آمبولانس به نزدیک ترین بیمارستان شهر می رفتند.

 

ساعت 2:30 صبح زن باردار و پرستاران سوار بر آمبولانس به راه افتادند ، وضعیت تاریکی هوا و شرایط نامناسب جاده سرعت آمبولانس را کم می کرد در همین شرایط بود که وضعیت زن باردار وخیم شد و پرستاران مجبور شدند او را برای زایمان آماده کنند. صدای فریاد زن باردار بسیار بلند بود و استرس را بیشتر می کرد اما یک اتفاق جدید استرس همه انها را تا حد مرگ رساند ، 12 شیر گرسنه و درنده به اطراف آمبولانس رسیده بودند و مدام با پریدن و چنگ زدن به شیشه های آمبولانس تکان های شدیدی به خودرو وارد می کردند و همین وضعیت را برای اعضای داخل آمبولانس بدتر می کرد.

زایمان زن حامله در کنار حیوانات وحشی جنگل + تصاویر

خانمی که در حال وضع حمل بود درد زایمان او نصف شب وقنی همه خواب بودند گرفت او با آمبولانس تماس گرفت و آمبولانس آمده او را با خود به بیمارستان ببرد که در وسط راه که از جنگلی که پر از حیوانات وحشی بود در آنجا بچه اش را به دنیا آورد.

 

 سماتک : به هر سختی بود نوزاد به دنیا امد و آمبولانس به حرکت خود ادامه داد اما شیرها دست بردار نبودند و آمبولانس را تعقیب می کردند ولی در نهایت از ادامه مسیر منصرف شدند.دقایقی بعد مادر و نوزاد به بیمارستان جعفرآباد رسیدند و تحت معاینات قرار گرفتند ، حال هر دوی آنها خوب گزارش شده است.

 

منبع: namnak.com

جدیدترین مطالب