قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

زنان تن فروش ایرانی در دبی و کشورهای عربی + عکسهای زنان تن فروش ایرانی

مجموعه : اخبار حوادث
زنان تن فروش ایرانی در دبی و کشورهای عربی + عکسهای زنان تن فروش ایرانی

زنان تن فروش ایرانی در دبی و کشورهای عربی

زنان تن فروش ایرانی در دبی و برخی از کشورهای عربی به اجبار یا به دلخواه مورد بردگی جنسی قرار گرفته اند و برخی از آنها به دلیل بی پولی، فرار از خانه و نداشتن سرپناه مجبور به رفتن به دبی و سایر کشورهای عربی شدند. زنانی که دچار بردگی جنسی شده اند راه برگشتی ندارند و تن فروشی زنان و دختران ایرانی در دبی و برخی از کشورهای عربی باعث شده است که پلیس ایران از سال ها قبل به شدت مراقب دختران و زنان مجرد که در حال خروج از کشور هستند باشد. توصیه پلیس جمهوری اسلامی ایران این است که دختران نوجوان و جوان ایرانی باید بیشتر حواسشان را جمع کنند و در کنار خانواده شان زندگی کنند، زیرا زنان تن فروش ایرانی که به دبی یا سایر کشورهای دنیا همچون تایلند و… مهاجرت کرده اند سرانجام نامعلوم و عاقبت شومی داشته اند و بسیاری از آنان به دلیل سکس بیش از اندازه با شرکای جنسی متعدد به بیماریهای زنانه یا بیماریهای صعب العلاج دچار شده اند و عاقبت شان مرگ بوده است.

زنان تن فروش ایرانی در دبی و کشورهای عربی + عکسهای زنان تن فروش ایرانی

زنان تن فروش ایرانی در دبی

زنان تن فروش ایرانی در دبی با مردان عرب و شیخ نشین که کشتی های لوکس و لاکچری دارند همخوابی می کنند که این زنان بدکاره و هرزه برای هر شب تن فروشی هزینه ای را از مردان شیخ‌نشین دبی دریافت می کنند. دوبی یکی از پیشرفته ترین شهرهای جهان و همچنین بزرگترین شهر در کشور امارات متحده عربی است که به دلیل نزدیک بودن به کشور ایران باعث شده است برخی از زنان بی سرپناه و معتاد برای بردگی جنسی و تن فروشی به این شهر بروند و به دلیل نداشتن خانه، خانواده، پول و همچنین نداشتن اقامتگاه و سرپناه مجبور به تن فروشی می شوند. بر همین اساس به خانواده‌های عزیز ایرانی توصیه می شود بیشتر مراقب دختران نوجوان و جوان خود باشند تا بعدها توسط برخی افراد سودجو مورد سوءاستفاده و تجاوز جنسی قرار نگیرند.

زنان تن فروش ایرانی در دبی و کشورهای عربی + عکسهای زنان تن فروش ایرانی

در این بخش برخی از مشکلات زنان تن فروش ایرانی در دبی و کشورهای عربی را بیان خواهیم کرد. تاکنون بسیاری از قاچاقچیان انسان به کشورهای عربی توسط پلیس ایران دستگیر شده اند اما هنوز تعداد اندکی از قاچاقچیان دختران نوجوان ایرانی با گریز موقت از دست پلیس در حال فعالیت هستند و با وعده های دروغین و دادن پیشنهادات مالی بسیار زیاد دختران جوان و زنان زناکار را برای رفتن به دبی و تن فروشی در کشورهای عربی ترغیب می کنند.

زنان تن فروش ایرانی در دبی و کشورهای عربی + عکسهای زنان تن فروش ایرانی

زنان تن فروش ایرانی در کاباره های دبی

به گزارش برخی از منابع، مردان عرب برای انتخاب زنان تن فروش ایرانی به برخی از کاباره های دبی می روند که در آنجا زنان تن فروش و بدکاره مشغول رقص با لباس های فجیع و لختی نیز می باشند. مردان عرب بیشترین پول را به زنان بدکاره و زناکار ایرانی می دهند تا فقط یک شب در کشتی های لوکس و یا خانه های مجلل آنها حاضر شوند در کنارشان بخوابند. رابطه جنسی و زنای زنان بدکاره و دختران هرزه با این مردان هوس باز عرب باعث شده است تا بالای ۹۰ درصد از این زنان هوس باز و تن فروش پس از مدتی تن فروشی در دبی و کشورهای عربی دچار افسردگی شدید و بیماری های متعددی همچون ایدز و سایر بیماری های جنسی شوند. زنان تن فروش ایرانی و دختران بدکاره در کاباره های دبی پس از مدتی کوتاه به دلیل روابط جنسی با شرکای متعدد خیلی زود چهره و اندام شان از بین می رود و دیگر زیبایی منحصر به فردی برای جلب نظر شیخ نشینان عرب را ندارند.

زنان تن فروش ایرانی در دبی و کشورهای عربی + عکسهای زنان تن فروش ایرانی

شیوخ عرب در شهر دبی که بسیار ثروتمند نیز می باشند بیشترین میزان درهم را به دختران ایرانی تن فروش پرداخت می کنند که برای مدت زمان ۲۴ ساعت در خدمت شان باشند. بسیاری از هتل های دبی محل فحشا و فساد شده است و سواحل دبی و کاباره های این شهر مملو از زنان بدکاره و تن فروش خارجی است. مردان شیخ نشین عرب علاقه بسیار زیادی به دختران ۱۴ ساله تا ۲۴ ساله دارند و ترجیح می دهند شریک جنسی شان یک دختر باکره باشد. بسیاری از زنان تن فروش لبنانی هم اخیراً به دبی مهاجرت کرده اند.

 

تن فروشی زنان در دبی

طی مصاحبه با این زنان جوان و دختران باکره در دبی شخص شده است تمامی آنها از خانه فرار کرده اند و یا به دلیل پیشنهادات مالی بسیار زیاد به این کشور برای تن فروشی مهاجرت کرده اند. پس از گفت و گو و مصاحبه با برخی از زنان تن فروش ایرانی در کشورهای عربی مشخص شد بسیاری از آنان برای کار به این کشور آمده اند اما سپس به بردگی گرفته شده اند و اکنون پشیمان هستند اما به دلیل نداشتن خانواده مجبور به تن فروشی زنان در دبی شده‌اند. بسیاری از تن فروشی های زنان و دختران در دبی منجر به ابتلای آنان به بیماری های خطرناک و یا افسردگی های شدید میشود. تن فروشی زنان بدکاره در بسیاری از کشورهای غربی رواج دارد اما دبی و تایلند رکورددار مهاجرت بیشترین زنان تن فروش و دختران هرزه از کشورهای مختلف جهان است.

 

قاچاقچیان دختران و زنان ایرانی توسط پلیس دستگیر شده اند و به شدت توسط مقامات قضایی مجازات شده اند. پلیس مرزبانی و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به شدت در مرزهای خروجی کشور به سمت کشورهای عربی و همچنین دبی نظارت جدی و شبانه روزی دارند و به دلیل همت زیادشان توانسته اند این مهاجرت های شوم به کشورهای عربی و غربی را به صفر برسانند. تن فروشی زنان و دختران در کشور ایران جرم بسیار سنگین محسوب می شود و ملت شهید پرور ایران به شدت باید مراقب افراد بیگانه که برای به سرقت بردن جان و مال و ناموس شان کمین کرده اند باشند و از فرزندان شان بیشتر مراقبت کنند. گروهک های قاچاقچیان دختران و زنان ایرانی در کشور دستگیر شده اند و به لطف نیروی انتظامی دیگر به خواسته های شوم شان نخواهند رسید. مردم ایران و خانواده های ایرانی باید به شدت مراقب فرزندان و دختران شان باشند تا فرزندشان توسط افراد سودجو منحرف نشوند و به راههای بد و زنا کشیده نشوند.

زنان تن فروش ایرانی در دبی و کشورهای عربی + عکسهای زنان تن فروش ایرانی

عکسهای زنان تن فروش ایرانی

زنان تن فروش ایرانی در دبی و کشورهای عربی + عکسهای زنان تن فروش ایرانی

عکسهای زنان تن فروش ایرانی و خارجی در دبی باعث سرافکندگی و پشیمانی آنها شده است و بسیاری از دختران و زنان ایرانی که برای کار و یا اقامت به دبی مهاجرت کرده اند سرانجام در دام افراد سودجو افتادند و مجبور به تن فروشی در دبی شده اند. توصیه پلیس به دختران و زنان جوان ایرانی این است که گول وعده های پوچ و توخالی افرادی که خودشان را دوست معرفی میکنند نخورند. عکسهای زنان تن فروش ایرانی در دبی و کشور های عربی در بسیاری از شبکه های خارجی منتشر شده است و سایت های خارجی و عربی زیادی تصاویر دختران و زنان بدکاره جهان در دبی را منتشر کرده‌اند. همچنین دختران دبیرستانی باید به شدت مراقب رفتارشان در فضای مجازی باشند. برخی از صفحات مبتذل و مستهجن در شبکه های مجازی آنان را به سمت فساد و تن فروشی می برد و بار دیگر توصیه ما به خانواده هایی که دختر مجرد دارند این است که بسیار مراقب دختران خود به خصوص در فضای مجازی باشند و حواسشان به کسانی باشند که با دختر جوان شان رفت و آمد می کند. بسیاری از دوستی های خیابانی دختران و زنان جوان سرانجام منجر به تن فروشی و هرزگی می شود.

برچسب‌ها:

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب