لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

زنای زن شوهردار مست با مرد عرب

مجموعه : اخبار حوادث
زنای زن شوهردار مست با مرد عرب

زن شوهردار مست با مرد عرب زنا کرد. این زن جوان که تنها 22 سال سن دارد پس از خوردن مقدار زیادی مشروبات الکلی با مرد عرب وارد رابطه جنسی شد و به همسرش خیانت کرد. این زن که اهل کشور هلند است رابطه اش با مرد عرب را زوری و تجاوز خواند.

 

زن هلندی امروز در حالی در دادکاه قطر به اتهام زنا محاکمه می شود که به گفته وکیلش او قربانی یک تجاوز وحشیانه قرار گرفته است.

 

این زن پس از تجاوز شبانه به پلیس مراجعه کرد و گفت که قربانی تجاوز شده است اما پلیس وی را به اتهام “زنا” بازداشت کرد. این زن در ماه مارس و به دلیل داشتن رابطه جنسی خارج از ازدواج بازداشت شد.

 

قرار است این زن هلندی، دوشنبه (18 ژوئن) به اتهام زنا در دادگاه محاکمه شود. به گفته وکیل این زن، “موکل 22 ساله‌ اش”، دو ماه پیش در دوحه به هتلی رفته که در آن، نوشیدن مشروبات الکلی آزاد است.

 

او پس از نوشیدن اولین جرعه از نوشیدنی‌اش، متوجه می‌شود که دارویی در آن ریخته شده بود.

 

به گفته وکیل، این زن هلندی پس از آن هیچ چیز دیگری را به یاد نمی‌آورد تا صبح روز بعد که در آپارتمانی ناآشنا بیدار و متوجه می‌شود که مورد تجاوز قرار گرفته است.

 

بر اساس گزارش ها فرد متهم به تجاوز که او هم قطری نیست فعلا بازداشت شده است، اما ادعا می‌کند که رابطه جنسی، با رضایت طرفین برقرار شده بود.

 

یک سخنگوی وزارت امور خارجه هلند گفته است این زن که از وی با نام “لورا” یاد شده در بازداشت است اما هنوز به طور رسمی متهم نشده است.

 

“دوحه نیوز” گزارش کرده است که این زن ممکن است به جرایم مربوط به نوشیدن مشروبات الکلی نیز متهم شود.

 

نوشیدن الکل و یا مست‌شدن در انظار عمومی در قطر غیرقانونی است، اگرچه الکل در برخی از هتلها مصرف می‌شود و خارجیان برای خرید مشروبات الکلی می‌توانند اجازه‌نامه دریافت کنند.

 

در سال 2015 یک زن نروژی در امارت متحده عربی که در همسایگی قطر است پس از مراجعه به پلیس و اعلام اینکه مورد تجاوز قرار گرفته است، به اتهام شهادت دروغ، رابطه جنسی خارج از ازدواج و نوشیدن الکل به ۱۶ ماه زندان محکوم شد.

 

مدتی بعد البته این زن مورد عفو قرار گرفت و توانست به نروژ بازگردد.

جدیدترین مطالب